مسئول بسیج دانشجویی بندرلنگه دریادداشتی خطاب به استاندار هرمزگان:

کمربندی بندرلنگه همچنان بلاتکلیف/ تصادف آلایندگی و دهها مورد دیگر ارمغان نبود کمربندی در بندرلنگه

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بندرلنگه گفت: آلایندگی ، تصادف ، استهلاک خیابانها ، ترافیک و…. همه و همه ارمغان نبود کمربندی بوده که مردم شهر را آزار میدهد و آسایش آنها را گرفته است.

کد خبر : 24109
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
کمربندی بندرلنگه همچنان بلاتکلیف/ تصادف آلایندگی و دهها مورد دیگر ارمغان نبود کمربندی در بندرلنگه

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بندرلنگه گفت: آلایندگی ، تصادف ، استهلاک خیابانها ، ترافیک و…. همه و همه ارمغان نبود کمربندی بوده که مردم شهر را آزار میدهد و آسایش آنها را گرفته است.

به گزارش کنگ خبر، محمدعلی خاوند مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بندرلنگه در یادداشتی خطاب به دکتر همتی استاندار هرمزگان چنین نوشت: نماینده ی عالی دولت محترم تدبیر و امید استاندار محترم استان هرمزگان با سلام و تحیات و قبولی طاعات و عبادات شما و تمام خدمتگذاران به این نظام مقدس

ما از شما مطالبه میکنیم ، این حق قانونی ماست و شما بعنوان خدمتگذارمردم پاسخگو باشید.

جناب استاندار محترم : آیا وقت آن نیست که واضح و روشن وضعیت کمر بندی شهربندرلنگه را مشخص کنید؟ مطالبه ی حقیر یک جمله کافیست: آیا قصد اتمام این پروژه فرسوده و مسن ۲۵ کیلو متری کمربندی بندرلنگه را دارید؟ یا شماهم همچنان مانند مردم منتظر حضور دولت جدید هستید شاید در آن دولت به اتمام برسد و امیدی به این دولت ندارید.

جناب استاندار خدوم هرمزگان آیا به اندازه ی طول عمره دو دوره ی دولت صبر کافی نبود ؟ آیاهنوز توصیه میکنید صبر کنیم؟

در کنار شما گلایه ی شدیدی از نماینده گان ادوار شهرستان داریم چرا که واقعا زشت و تاسف انگیز است ، شهرهایی که زمانی جزء شهرستان بندرلنگه به شمار میرفتند دارای کمر بندی میباشند اما شهربندری لنگه که در مسیر ترانزیت قرار گرفته و اهمیت بسزایی در حمل و نقل کشور دارد، همچنان بلاتکلیف مانده و هیچ چشم انداز مثبتی را پیش روی خود نمی بیند .

جناب استاندار محترم در این اوضاع کرونا به وضوح این ضعف و چالش نداشتن جاده کمربندی مشخص شد به نحوی که همه ی شهرها توانستند از ورود خودروهای غریبه جلوگیری کنند اما متاسفانه شهر بندرلنگه مقدور نبود چون کمربندی نداشت.

نمیدانم جان مردم شهر برایتان مهم نیست ، کجای ایران میبینید جاده ترانزیت با این حجم تردد از مرکز شهر عبور کند ؟ آلایندگی ، تصادف ، استهلاک خیابانها ، ترافیک و…. همه و همه ارمغان این اتفاق بوده و مردم شهر را آزار میدهد و آسایش مردم را گرفته .

بی تعارف عرض کنم این همه معطلی و تعلل در اتمام پروژه ای که ۵۰ درصد آن در دولت قبل بوده ، جز نا کار آمدی و بی توجهی شما و استانداران سابق ، نمایندگان شهرستان و همچنین سایر مسئولین ذی ربط نبوده چون دلیلی و توجیهی قابل پذیرفتنی نمی بینم.

این مطالبه ی عموم مردم میباشد و شما نتوانستید محقق نمایید مگر اینکه به زودی به اتمام برسانید .

یادآور میشود مسئله ی بیکاری ، عدم رونق اقتصادی ، پرواز ، عدم استخدام نیروهای بومی ، عدم استفاده از نیروهای بومی در تصدی ادارات و……

بخشی از مطالبان به حق این شهرستان است به وقتش بازگو خواهم کرد.

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان