شماره حساب ستاد کمک های مومنانه بندرلنگه اعلام شد/ ساماندهی کمک های مومنانه جهت توزیع عادلانه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه گفت: شماره حساب ستاد کمک های مومنانه شهرستان بندرلنگه جهت حمایت و کمک به قشار های آسیب دیده از ویروس کرونا اعلام شد.

کد خبر : 24081
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
شماره حساب ستاد کمک های مومنانه بندرلنگه اعلام شد/ ساماندهی کمک های مومنانه جهت توزیع عادلانه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه گفت: شماره حساب ستاد کمک های مومنانه شهرستان بندرلنگه جهت حمایت و کمک به قشار های آسیب دیده از ویروس کرونا اعلام شد.

سرهنگ فاضل باوی در گفت و گو با کنگ خبر با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و برگزاری رزمایش همدلی و کمک مومنانه در شهرستان اظهار کرد: طبق رایزنی هایی که با امام‌جمعه محترم شهرستان،فرمانده منطقه پنجم نیرویی دریایی سپاه ،فرماندار، بخش داران و شهرداران و دیگر ارگان ها،نهادها و مجموعه های مردم نهاد از جمله سمن های خیریه انجام شده، قرارگاهی با محوریت امام‌جمعه شهرستان و به دبیری ناحیه مقاومت تحت عنوان قرارگاه همدلی و کمک مومنانه در شهرستان راه اندازی شد.

وی افزود: با هماهنگی و ساماندهی که صورت می گیرد کمک های مردمی به خیریه ها، مراکز نیکوکاری، اشخاص به صورت هدفمند توزیع می شود.

فرمانده سپاه بندرلنگه گفت: برای راه اندازی این رزمایش بزرگ و پر خیر و برکت کار گروه های مختلفی در شهرستان تشکیل شده که شامل کارگره شناسایی نیازمندان و افرادی که از ویروس کرونا آسیب دیده اند، کار گروه اصناف و بازاریان، کار گروه سازماندهی و سامان دهی به کمک های جمع آوری شده و همچنین کار گروه تعیین تعداد کمک ها و نقاط محل توزیع نمونه از کار گروه های هستند که در رزمایش همدلی در حال فعالیت هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه با اشاره به اهمیت رزمایش همدلی و کمک مومنانه بیان کرد: این رزمایش بزرگ فرصت بسیار خوبی برای کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه است؛ لذا باید از تمام ظرفیت های شهرستان برای برگزاری هر چه بهتر این رزمایش استفاده کرد و در حال حاضر تمام حوزه ها و پایگاه های طرح تحول محلات در شهرستان بندرلنگه تحت عنوان قرارگاه همدلی پای کار آمده اند و در حال فعالیت هستند.

باوی نحوه شناسایی نیازمندان در این طرح را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: هدف ما از راه اندازی قرارگاه همدلی در شهرستان؛ پوشش و حمایت تمام نیازمندان و اقشار ضعیف در سطح شهرستان است لذا شناسایی آنان از اهمیت زیادی برخوردار است بر این اساس شناسایی آنان توسط ارگانهای مربوطه از قبیل: کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، اصناف،پایگاه های مقاومت بسیج و ائمه جماعات در شهرستان صورت می گیرد.

وی در ادامه بیان کرد: کمک های مردمی از طریق شماره حساب متمرکز با محوریت ناحیه مقاومت بسیج صورت می گیرد و مردم می توانند برای شرکت در این رزمایش مومنانه، کمک های خود را به شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۸۱۲۹۵۶۵۸۳۳ به نام ستاد کمک های مومنانه واریز کنند.

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان