پس از فرمایشات مقام معظم رهبری

قرارگاه رزمایش همدلی مومنانه منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه راه اندازی شد

قرارگاه رزمایش همدلی مومنانه منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پس از فرمایشات رهبر رهبر معظم انقلاب مبنی بر برگزاری رزمایش همدلی مواسات و مومنانه راه اندازی شد

کد خبر : 24076
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
قرارگاه رزمایش همدلی مومنانه منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه راه اندازی شد

قرارگاه رزمایش همدلی مومنانه منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر برگزاری رزمایش همدلی مومنانه راه اندازی شد.


به گزارش کنگ خبر، قرارگاه رزمایش همدلی مومنانه منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پس از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری این رزمایش در سراسر کشور امروز راه اندازی شد و تشکیل جلسه داد.

این قرارگاه پس از شناسایی نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه و اقشار مختلفی که از شیوع این ویروس متضرر شدند،بسته های حمایتی وغذایی را که تهیه نموده قبل از ماه رمضان توزیع خواهد نمود.

رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود در نیمه شعبان از طریق رسانه ملی به گوشه ای از فعالیت های مردمی در کمک به نیازمندان جامعه و پیشگیری از ویروس کرونا اشاره نمودند و فرمودند، چه خوب است که یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا که این اگر اتّفاق بیفتد، خاطره‌ی خوشی را از امسال، در ذهنها خواهد گذاشت. ما برای اینکه ارادتمان به امام زمان ثابت بشود، بایستی صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه‌ی مهدوی را خودمان به وجود بیاوریم.

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان