یادداشت: کمانداری/ به بهانه هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

شب ها نمی خوابند تا ما بخوابیم شهید می شوند تا ما زندگی کنیم

سربازان گمنام مدافعان واقعی این نظام و بی ادعاترین فرزندان انقلاب اند و شب ها نمیخوابند تا ما راحت بخوابیم و شهید می شوند تا زندگی کنیم.

کد خبر : 24057
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۳:۱۶
شب ها نمی خوابند تا ما بخوابیم شهید می شوند تا ما زندگی کنیم

سربازان گمنام مدافعان واقعی این نظام و بی ادعاترین فرزندان انقلاب اند و شب ها نمیخوابند تا ما راحت بخوابیم و شهید می شوند تا زندگی کنیم.
به گزارش کنگ خبر، نام سربازان گمنام امام زمان(عج) است که همواره لرزه بر اندام دشمنان این نظام و اپوزیسیون خارج نشین انداخته و دست طمع دشمنان ذلیل ما را از کشور عزیزمان کوتاه کرده است و نام سربازان گمنام امام زمان(عج) مدالی است که امام راحل به پاس تلاش هایشان به این عزیزان لقب داد.

سربازان گمنامی که مدافعان واقعی این نظام و بی ادعاترین فرزندان انقلاب اند و شب ها نمیخوابند تا ما راحت بخوابیم، شهید می شوند تا زندگی کنیم.

این سربازان ولایی که شاید اگر لحظه ای چشمانشان را ببندند شاهد نا امنی هایی متعددی در کشور خواهیم بود و لحظه لحظه دلهره و اضطراب در جامعه حکم فرما خواهد شد و اینگونه است که همگان امنیت،آسایش و آرامش را مدیون این بزرگواران هستیم.

مجاهدت های خاموش و بی ادعای این فرزندان خمینی کبیر(ره) که با عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله) از کیان این انقلاب که با خون هزاران شهید آبیاری شده را نمیتوان به راحتی توصیف کرد و به زبان آورد.

در چند سال اخیر، عملکرد بسیار درخشان و با اقتدار این سربازان گمنام بسیار شاخص بوده و روز به روز شاهد افزایش اقتدار کشور نه تنها در منطقه بلکه در جهان هستیم چرا که جانفشانی این بزرگمردان حد ومرز نمیشناسد

رهبر معظم انقلاب اسلامی دروصف این دستگاه امنیتی فرمودند، وزارت اطلاعات را «سنگری بسیار مهم و حساس» و «چشم بینا و بیدار نظام اسلامی» خواندند و تأکید دارند وزارت اطلاعات، پوسته سخت نظام است و به‌هیچ‌وجه نباید آسیب‌پذیر شود.

انهدام سرویس های جاسوسی، مقابله با توطئه چینی های دشمنان در فضای مجازی در قالب جنگ نرم، دستگیری مفسدین کلان اقتصادی و انهدام باندهای بزرگ مواد مخدر از نمونه های بارز عملکرد این گمنامان وزارت اطلاعات است.

هفته «سربازان گمنام امام زمان (عج)» را تبریک گفته و برایشان آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

 

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان