کمانداری فعال رسانه ای هرمزگان

کاندیداها به جای شلیک به یکدیگر برنامه ارائه دهید!/ فضای انتخابات را به سمت تخریب یکدیگر نبردید

برخی از کاندیداهای غرب هرمزگان به جای ارائه برنامه های خود، در محافل و میتینگ های خود اقدام به تخریب رقبا می‌کنند چرا فرصت کوتاه تبلیغات را اینگونه به هدر می‌دهید؟

کد خبر : 23991
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
کاندیداها به جای شلیک به یکدیگر برنامه ارائه دهید!/ فضای انتخابات را به سمت تخریب یکدیگر نبردید

برخی از کاندیداهای غرب هرمزگان به جای ارائه برنامه در محافل و میتینگ های خود اقدام به تخریب رقبا می‌کنند چرا فرصت کوتاه تبلیغات را اینگونه به هدر می‌دهید؟

 

به گزارش کنگ خبر،کمانداری فعال رسانه ای هرمزگان؛  با شروع مهلت تبلیغات رسمی انتخابات، برخی از کاندیداها در غرب هرمزگان از همان ساعات اولیه این مهلت کوتاه، به جای ارائه برنامه های خود اقدام به تخریب یکدیگر نموده  و فضا را به نحوی به صحنه مبارزه تن به تن و دوئل و شلیک به یکدیگر تا رقابت سالم تبدیل کرده اند و از طرفی هواداران این ها گاها نیز احساسی عمل کرده و با درست کردن عکس ، فیلم و متن های تخریبی و گاها تهمت و افتراء علیه یکدیگر  از این قافله در فضای مجازی جا نمانده‌اند . حال اینگونه نیز به نظر میرسد که این کاندیداها برنامه ای برای بهبود وضعیت این منطقه ندارند و اینگونه خود یا سخنرانانشان در میتینگ ها به تخریب دیگر رقبا می پردازند.

 

آقایان محترم کاندیدا؛ واقعا دلسوز مردم هستید؟ و اینگونه احساس تکلیف کرده اید؟ این چه رقابتی است که روزها و شب های بهم می تازید، آیا اینگونه و با بداخلاقی می خواهید صندلی مجلس شورای اسلامی و نمایندگی برای این مردم را صاحب شوید؟ یادمان نرود اول مسلمان هستیم و اخلاق اسلامی باید سرلوح کار و رفتار ما باشد تا کاندیداتوری برای مجلس؛ این رقابت ها به پایان خواهد رسید اما این بی اخلاقی ها در اذهان خواهد ماند و باور داشته باشید مردم فهیم غرب هرمزگان هرگز تحت تاثیر این نوع برخوردها و تخریب ها که به دور از اخلاق اسلامی است قرار نخواهند گرفت بلکه برنامه ها را بررسی و شایستگی های یک کاندیدا اصلح را برای رای خود در نظر خواهند گرفت.

 

کاندیداها از این فرصت کوتاه برای ارائه برنامه های خود و بهبود وضعیت غرب هرمزگان در تمامی بخش ها استفاده کنید چرا داشتن برنامه و ایده‌های عملی از سوی کاندیداهای انتخابات مجلس می‌تواند نقش بسزایی در ایجاد شور انتخاباتی و متعاقب آن افزایش مشارکت مردمی در انتخابات پیش رو داشته باشد.

 

گاها این بی اخلاقی که از کاندیداها شروع می‌شود به هواداران رخنه و فضای انتخابات را ناسالم و متشنج خواهد کرد پس بیاییم از هم اکنون بی اخلاقی را کنار گذاشته و در فضایی دوستانه وصمیمی تر بدون تنش به برنامه ها و دیدگاههای خود بپردازیم نه تخریب یکدیگر.

 

پذیرش انتقادها، پرهیز ار توهین به منتقدان و بستن دهان آنها، فهمیدن درد و مشکلات مردم و طرح آن در خانه ملت، داشتن دید ملی در کنار دیدشهرستانی و استانی به مسائل از شاخص کاندیداهای اصلح است.

 

رهبر معظم انقلاب نیز در خصوص کاندید اصلح اینگ.نه فرمودند، هنر ملت ایران و مردم شهر‌ها و حوزه‌های انتخابیه این است که دقت کنند، نگاه کنند، بشناسند اصلح را، بهترین را انتخاب کنند؛ بهترین از لحاظ ایمان، بهترین از لحاظ اخلاص و امانت، بهترین از لحاظ دینداری و آمادگی برای حضور در می‌دانهای انقلاب؛ دردشناسترین و دردمند‌ترین نسبت به نیازهای مردم را انتخاب کنند.

 

همچنین رهبر معظّم انقلاب در آستانه انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری، موضوع اخلاق انتخاباتی را اینگونه به کاندیداها و حامیان آن‌ها در میان می‌گذارند؛ «من یک عرض هم بکنم به طرف‌دارهای نامزدهای انتخاباتی؛ خب هرکسی از این آقایان محترم نامزدهای انتخابات، یک عدّه طرف‌دار و علاقه‌مند و سینه‌چاک و دوست‌دار و مانند اینها دارد، اینها هم متانت خودشان را حفظ کنند؛ هم طرف‌دارها، هم ستادها، متانت خودشان را حفظ کنند، انضباط خودشان را حفظ کنند؛ مقصودشان انجام وظیفه باشد، آنچه برای ما مهم است این است»، «این چند صباحِ زندگی، این چند صباحِ کار و تلاش ـ زید یا عمرو یا بکر ـ اینها خواهد گذشت، آنچه میمانَد، عمل ما است که در محاسبه‌ الهی به‌حساب می‌آید و باید جواب بدهیم.

 

انتهای پیام/ک

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان