جمعه 15 نوامبر 2019 - 17:47
کد خبر : 23104
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه : رزمایش الی بیت‌المقدس در بندرلنگه برگزار شد+ تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه گفت:رزمایش الی‌بیت المقدس با هدف آمادگی و آموزش گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر در بندرلنگه برگزار شد.

 

 

به گزارش کنگ خبر، سرهنگ پاسدار فاضل باوی، با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار بسیجان شهرستان بندرلنگه درسطح شهر و منطقه عمومی رزمایش، اظهار داشت: سناریو این رزمایش با توجه به تهدیدات احتمالی از سوی بیگانگان طراحی و اجرا شد، بسیجیان ما توان خود را طی تمریناتی در منطقه عمومی رزمایش نشان دادند.

 

وی افزود: هدف از اجرای این رزمایش بالا بردن سطح آمادگی، تاکتیک‌ها و تمرینات گردان‌های الی بیت‌المقدس و کوثر شهرستان بندرلنگه شامل گردان حوزه امام علی (ع)، صاحب الزمان(عج) و الزهرا(س) می‌باشد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: گردان ها بصورت منسجم و نظام یافته  با اجرای رزمایشی در سطح شهر بندرلنگه به محل رزمایش حرکت کرده و  برنامه های خود را در اردوگاه قدس اجرا کردند.

 

سرهنگ باوی بیان داشت: اعضای گردان ها در این رزمایش، آموزش های امدادی، امنیتی، دفاع موزاییکی شهری و دفاع از کوی و برزن و آشنایی با انواع سلاح و تیر اندازی را فرا گرفتند.

 

فرمانده سپاه شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: تعداد نیروهای شرکت کننده به استعداد ۳گردان گردان رزمی در این رزمایش حضور داشتند.

 

وی تاکید داشت: هرگردان امسال سه دوره آموزش دفاعی، امنیتی و امدادی برگزار کرده است و آمادگی لازم جهت دفاع از شهرها را در زمان بروز حادثه دارند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان