شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
کد خبر : 23055
به قلم : کمانداری : ساخت دانشکده علوم پزشکی در بندرلنگه مشارکت نیک اندیشان غرب هرمزگان را می طلبد

از اهدای زمین توسط خیر بندرکنگی تا اهدای یکسال حقوق معلم کنخی برای ساخت دانشکده علوم پزشکی بندرلنگه

 

به گزارش کنگ خبر؛ روز گذشته در نشستی که جهت تشکیل هیات امناء ساخت دانشکده علوم پزشکی بندرلنگه با حضور ائمه جمعه تشیع وتسنن؛ فرماندار؛ مسئولان؛ جمعی از اعضای شوراها ؛ دهیاران و معتدین شهرستان بندرلنگه برگزار شد به صحنه های جالبی از همدلی و همراهی حضار با هدف ساخت این دانشکده برخوردیم.

و همچنین از صحبت های شرکت کنندگان در این نشست صمیمی مشخص بود که همگی عشق و علاقه ای خاصی برای استارت این پروژه و مشارکت در ساخت آن را دارند.

حال باید مردم؛ نیک اندیشان و خیرین شهرستان های خمیر؛ پارسیان و بستک برای احداث این دانشکده در حد وسع خود مشارکت کنند چرا که این پروژه آموزشی و عام المنفعه نه تنها برای بندرلنگه بلکه برای غرب هرمزگان ثمراتی شگرف در آینده خواهد داشت.

و یقین بدانید با ساخت این مجموعه آموزشی آیندگان ما راتحسین خواهند کرد و دیگر اهالی این شهرستانها نباید برای امور درمانی خود مسیر مرکز استان و یا استانهای همجوار راطی کنند واین دانشکده به حول قوه الهی تامین کننده پزشک حوزه درمانی غرب هرمزگان و حتی دیگر نقاط کشور در آینده ای نه چندان دور خواهد بود.

و همگی این عزیزان نیک اندیش بر این باور بودند که نباید این فرصت مغتنم را از دست داد و فردا افسوس آن را خورد و تادیر نشده کلنگ این پروژه بر زمین زده شود.

چیزی که بیش از همه توجه ما را در این نشست به خود جلب کرد از عضویت یک پیشکسوت خبرنگاری در هیات امناء این دانشکده و اهدای زمینی جهت این دانشکده توسط خیر بندرکنگی و همچنین معلمی که حقوق یکسال خود را برای ساخت این پروژه عام المنفع هدیه کرد، بود.

ان شاء الله که معتمدین، خیرین، نیک اندیشان شهرستانهای غرب هرمزگان بی درنگ در این کار عام المنفع مشارکت خواهند کرد و این سند افتخار را در کنار سایر افتخاراتی که از گذشته به ما رسیده برای نسل های بعد به یادگار خواهند گذاشت و قطعا آیندگان به شما افتخار خواهند کرد.

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان