دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
کد خبر : 22944
: گزارش تصویری سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به بندرلنگه
معاون وزیر آموزش وپرورش به همراه مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان وفرماندارشهرستان بندرلنگه عصر امروز از مدارس دخترانه وپسرانه استعدادهای درخشان بندرلنگه بازدید کرد.
 

 

به گزارش کنگ خبر، فاطمه مهاجرانی معاون وزیر آموزش وپرورش، دادی زاده مدیر کل و ایرازه رئیس حراست اداره کل آموزش وپرورش به همراه علی نیکویی فرماندار، سوغانی مدیر آموزش وپرورش و جمعی از معاونین آموزش وپرورش شهرستان بندرلنگه از مدرسه دخترانه استعدادهای درخشان ثامن الحجج(ع) و پسرانه استعدادهای درخشان فارابی بازدید کردند.

 

فاطمه مهاجرانی امشب در گفتوگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه با اشاره به اهداف سفر خود به استان هرمزگان و سپس بندرلنگه، اظهار کرد: صبح امروز که وارد هرمزگان شدیم ابتدا مدرسه خیرساز فرزانگان دخترانه  در شهر میناب را افتتاح کردیم و از آنجایی که بازدید از مدارس استان‌ها برای ما به جهت ملاحظاتی که در سیاست‌گذاری لازم داریم فرصت مغتنمی است، عازم شهرستان بندرلنگه شدیم.

وی افزود: مدارس خوب و منظمی را در بندرلنگه مشاهده کردیم. یکی از مهمترین موضوعاتی که درسیاست‌گذاری حوزه ملی مهم است این است که آنچه در ستاد مصوب می‌شود در مدارس چگونه اجرا می‌گردد. 
 
معاون وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: بازدید مدارس و دیدن عملکرد آنها برای هر سیاست‌گذاری در حوزه آموزش وپرورش بسیار موثر و مهم است.

مهاجرانی با تاکید به اینکه مدارس باید به مهارت‌های زندگی نگاه ویژه داشته باشند، گفت: مدارس در حوزه آموزش مهارت‌های اساسی زندگی به دانش آموزان از جمله تصمیم‌گیری، اعتماد به نفس و قدرت نه گفتن ورود کنند و توجه ویژه داشته باشند.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور ابراز امیدواری کرد: مدارس استعدادهای درخشان با پارک های علم وفناوری ارتباط تنگاتنگی داشته باشند و رسالت آموزش و پرورش این است که انسان‌های منظم و چهارچوب دار تربیت کند.

مهاجرانی بیان داشت: فردا هم بنا است که در انجمن اولیاء و مربیان هرمزگان شرکت کنیم و برنامه سند تحول داشته باشیم. امیدواریم طی این دو روز آنچه که وظیفه ما است بتوانیم به خوبی انجام دهیم.

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان