شنبه 21 سپتامبر 2019 - 14:55
کد خبر : 22575
ظهر امروز صورت گرفت : نشست بررسی و رفع مشکلات آب شهری با حضور مدیر آبفا و اعضای شورای شهر لنگه+ تصاویر

نشست بررسی و رفع مشکلات آب شهر بندرلنگه با حضور مدیر آبفا و رئیس و اعضای شورای این شهر برگزار شد.

 

به گزارش کنگ خبر، ظهر امروز نشست بررسی و رفع مشکلات آب شهر بندرلنگه با حضور مهندس فرید معتمدی مدیر آبفای شهرستان و صادق تاروتی رئیس و محمودشریفی و شهرام خرمزاد از اعضای شورای این شهر برگزار شد.

 

در ابتدای این دیدار صادق تاروتی رئیس شورای شهر بندرلنگه با بیان مشکلات و دغدغه مردم در خصوص آب شهر بندرلنگه، اظهار داشت: یکی از مشکلات این روزهای شهروندان بندرلنگه افت فشار و گاها قطعی و از طرفی بی کیفتی این آب است که انتظار می‌رود آبفای شهرستان برا بهبود این وضعیت اقدامی اساسی صورت دهد.

 

در ادامه فرید معتمدی رئیس آبفای شهرستان بندرلنگه در خصوص قطعی و افت فشار آب این روزهای شهر بندرلنگه، یادآور شد: علت قطعی و افت فشار از طرفی مشکل برقی آب شیرین کن شریف ناد و از طرفی شکستگی خط انتقال بود که این مشکلات نیز برطرف گردید.

 

وی گفت:  برای رفع مشکلات انتقال آب بندرلنگه، اقدامات اساسی و زیر بنایی از آغاز سال جاری در حال انجام است که از جمله این اقدامات جهت بهبود کیفیت آب ارسالیتعویض لوله های فولادی فرسوده خط انتقال شماره یک به طول ۲ کیلومتر با لوله های GRP میباشد.

 

مدیر آبفای شهرستان بندرلنگه همچنین به تعویض لوله های فولادی فرسوده جهت کاهش کدورت آب، اشاره کرد و یادآور شد: لوله های فولادی فرسوده سایز ۴۰۰mm محلات سطح شهر بندرلنگه(حسین آباد شمالی،سمت مساکن مهر آب و فاضلاب) به طول ۵۰۰ متر و سایز ۴۰۰mm تعویض شدند.

معتمدی بیان داشت: درحال حاضر کیفیت آب در اکثر محلات بندرلنگه نسبت به گذشته بهتر شده است که تنها بصورت موردی بعضی محلات مشکل دارند که انشاالله با انجام اصلاحات مشکل آن محلات هم برطرف خواهد شد.

 

این مسؤول با اشاره به اینکه ۱۰کیلومتر اصلاح شبکه فرسوده برای لنگه و ۴ کیلومتر برای کنگ در نظر داریم، افزود: مجوز راه اندازی طرح فاضلاب شهر بندرلنگه نیز اخذ شده که پس از تکمیل، طرح اجرایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/ک

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان