دوشنبه 2 سپتامبر 2019 - 13:07
کد خبر : 22486
در فرمانداری بندرلنگه برگزار شد : نشست هماهنگی برنامه های دفاع مقدس در بندرلنگه + تصاویر

نشست هماهنگی برنامه های دفاع مقدس در فرمانداری شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

 

 

به گزارش کنگ خبر، نشست هماهنگی و بزرگداشت برنامه های هفته دفاع با حضور علی نیکویی فرماندار، محامدی معاون فرماندار ، سرگرد قاسم آزادی معاون اجتماعی سپاه و بسیج و جمعی از مدیران ادارات شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

 

قاسم آزادی معاون اجتماعی سپاه بندرلنگه با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان، افزود: برای این مناسبت نواختن زنگ مقاومت همزمان با اول مهر؛ افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی، گشت های امنیتی رضویون، برگزاری نشست های روشنگری، تجلیل از رزمندگان، افتتاح سالن تیراندازی بندرکنگ، افتتاح حوزه مقاومت بسیج بندرکنگ، برگزاری یادواره شهدای بندرکنگ، اعزام بسیجیان به جزیره نازعات، شرکت در نماز جمعه و غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهداء در نظر گرفته شده است.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه نیز در این نشست یاداور شد: در این هفته باید فرهنگ ایثار وشهادت را نهادینه کنیم و دفاع مقدس نباید مربوط به یک هفته باشد بلکه دفاع مقدس باید همیشه در یادها زنده بماند تا نسل جدید بدانند که این امنیت امروزه به راحتی بدست نیامده است.

 

وی افزود: باید در این هفته بیانیه گام دوم انقلاب برای جوانان و مردم تشریح شود باید ترفندهای دشمنان را بشناسیم و با آن مقابله کنیم.

 

نیکویی عنوان داشت: نقش همه ادارات در این هفته باید پر رنگتر از گذشته باشد و حضور مردم نیز در مراسمات این هفته پررنگتر باشد.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان