پس از کش و قوس های این روزهای شورای شهر بندرلنگه

احتمال کناره گیری تاروتی از شورای شهر بندرلنگه / ورود اورنگی به شورا قوت گرفت

رئیس شورای شهر بندرلنگه گفت: ما در قبال رای مردم وظیفه داریم و حق بزرگی از آنها به گردنمان است ؛ ولی وقتی که نتوانیم به آنها خدمت کنیم و با دیگر اعضا سرناسازگاری داریم بهتر است از این جایگاه کناره گیری کنیم.

کد خبر : 22391
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۳۳
احتمال کناره گیری تاروتی از شورای شهر بندرلنگه / ورود اورنگی به شورا قوت گرفت

رئیس شورای شهر بندرلنگه گفت: ما در قبال رای مردم وظیفه داریم و حق بزرگی از آنها به گردنمان است ؛ ولی وقتی که نتوانیم به آنها خدمت کنیم و بادیگر اعضا سرناسازگاری داریم بهتر است از این جایگاه کناره گیری کنیم.

 

به گزارش کنگ خبر؛ پس از کش و قوس های این روزهای شورای شهر؛ از گوشه و کنار زمزمه هایی از کناره گیری صادق تاروتی عضو شورای شهر بندرلنگه به گوش میرسد.

 

تاروتی صبح امروز در گفت وگو با کنگ خبر، با اشاره به این موضوع، اظهار کرد: برخی که در گذشته نیز اختلافاتی را در شورای قبل به وجود آوردند و با دیگر اعضاء نیز سر ناسازگاری داشتند امروز نیز با همان رویه و با درست کردن حاشیه و فرافکنی؛ سعی بر به وجود آوردن اختلافاتی در شورای شهر فعلی و کند کردن مسیر خدمت به مردم را دارند؛ واقعا اگر مشکل حال شورا شهر بنده هستم پس چرا شورای قبل نیز اینگونه بود و با این اختلافات دسته و پنجه نرم می کرد.

 

وی با اشاره به اینکه اگر در شبکه های اجتماعی در خصوص برخی مسائل اخیر اظهار نظری نکرده دلیلی بر پذیرفتن قصوری نیست وبلکه سکوت بنده از این است که بر خلاف برخی ها اختلافات را دامن نزنم تا خاطر مردم مکدر نشود؛ افزود: اینگونه حرکات ناپسند به قصد ناکارآمد جلوه دادن شورا با اهداف ازپیش تعیین شده وغیبت های مکرر وسپس بهانه جویی، ادامه کار در شورا را دچار مشکل خواهد کرد و کار مردم به زمین خواهد ماند و عملا هیچ پیشرفتی در امورات شهری حاصل نخواهد شد و دودش به چشم شهروندان خواهدرفت.

 

رئیس شورای شهر بندرلنگه یادآور شد: ما در قبال رای مردم وظیفه داریم و حق بزرگی از آنها به گردنمان است ؛ ولی وقتی که نتوانیم به آنها خدمت کنیم و بادیگر اعضا سرناسازگاری داریم بهتر است از این جایگاه کناره گیری کنیم.

 

این عضو شورای شهر بیان داشت: بنده حاضر به ضرر مردم شهرم نیستم و اگر قرار است به همین رویه پیش رویم و فقط روزها وقت خود را به پاسخ به حاشیه هایی که برخی به وجود می آورند و مسائلی را که میتوان از مسیر قانون و صحن شورا حل کرد به جامعه و فضای مجازی کشانند، بگذرانم بهتر است که از شورای شهر کناره گیری کنم و این شورا با عضو جدید به کار خود ادامه دهد ؛ ولی مطمئنا اگر عضو جدید هم جایگزین شود؛ و اینگونه برخوردها ادامه دار باشد در آینده نیز برای شهروندان مشخص خواهد شد که عیب کار از کجا و چه کسانی است و در ضمن در روزهای آتی نیز مسائل و دغدغه هایی را باشهروندان در میان خواهم گذاست.

 

✅گفتنی است؛ اگر صادق تاروتی از عضویت خود در شورای شهر کناره گیری کند محمد امین اورنگی عضو اللبدل شورا به این شورا راه پیدا خواهد کرد؛ اورنگی در حال حاضر دانشجوی مقطع دکترای شیمی است.

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان