شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
کد خبر : 22321
در دیدار رئیس شورای شهر بندرلنگه با استاندار هرمزگان مطرح شد : نگاه ویژه دولت برای توسعه اقتصادی بندرلنگه / دستور استاندار جهت پیگیری تامین اعتبار آسفالت محلات بندرلنگه

استاندار هرمزگان گفت:  توسعه زیر ساخت های اقتصادی، تجاری و بندری شهرستان بندرلنگه  در دستور کار دولت است که آینده خوب و رو به رشدی را برای این بندر رقم خواهد زد.

به گزارش کنگ خبر به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، فریدون همتی عصر امروز در دیدار صادق تاروتی رئیس شورای شهر بندرلنگه با وی ضمن دستور پیگیری جهت تامین اعتبار آسفالت محلات این بندر، اظهار داشت:  توسعه زیر ساخت‌های اقتصادی، تجاری و بندری برای شهرستان بندرلنگه  در دستور کار دولت است که آینده خوب و رو به رشدی را برای این بندر رقم خواهد زد.

وی افزود: از جمله برنامه‌های توسعه ای دولت برای این بندر سایت پرورش میگو مهرکان، توسعه معادن، توسعه بندر و پس کرانه، تکمیل پروژه کمربندی و کریدور جنوب کشور از این بندر تجاری است.

در ادامه این دیدار، رئیس شورای اسلامی بندرلنگه در این دیدار، ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه استاندار هرمزگان به بندرلنگه، اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی ما در بندرلنگه، عدم آسفالت برخی محلات این شهر بوده که خواسته بحق شهروندان نیز است.

وی افزود: با کمبود اعتبارات و مشکلات پیش روی شهرداری تا کنون نتوانستیم آسفالت محلات، این کوچکترین خواسته مردم نجیب این بندر را به سرانجام برسانیم. 

تاروتی عنوان داشت: از آغاز دوره شورا پنجم تا آنجا که درتوان مجموعه شهرداری و شورا بوده برخی از محلات و خیابان‌های این شهر روکش و یا تعویض آسفالت همراه با بهسازی و نوسازی صورت گرفته، اما ناکافی است.

 

انتهای پیام/ک

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان