مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرلنگه

شلیک به هواپیمای مسافربری پرواز ۶۵۵نشان از حقوق بشر آمریکایی دارد

ناو آمریکایی وینسنس با هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس جمهوری اسلامی ایران، شهادت ۲۹۰ مسافر و کادر پرواز، از جمله پرپر شدن ۶۶ کودک بی گناه  و معصوم  را رقم زد و در کارنامه آمریکای جنایتکار جز ظلم به بشریت را نخواهیم دید و این نشان از حقوق بشر آمریکایی دارد.

کد خبر : 22278
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
شلیک به هواپیمای مسافربری پرواز ۶۵۵نشان از حقوق بشر آمریکایی دارد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه وبسیج بندرلنگه گفت: ناو آمریکایی وینسنس با هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس جمهوری اسلامی ایران، شهادت ۲۹۰ مسافر و کادر پرواز، از جمله پرپر شدن ۶۶ کودک بی گناه  و معصوم  را رقم زد و در کارنامه آمریکای جنایتکار جز ظلم به بشریت را نخواهیم دید و این نشان از حقوق بشر آمریکایی دارد.
 
 
 
 
به گزارش کنگ خبر، حجت الاسلام والمسلمین عباس شمس امروز در سالگرد حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران در جمع پاسداران ناحیه بسیج بندرلنگه  جنایت هولناک آمریکایی ها را محکوم و یاد شهدای این جنایت را گرامی داشت، و اظهار کرد: به فرموده امام راحل آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، ما چهل سال است که آمریکا را زیر پا گذاشته ایم و وارد چله دوم انقلاب با توانمندی و اقتدار بیشتر شده ایم.
 
 
وی افزود: آن زمان که هواپیمای مسافری ایران را بر فراز خلیج فارس با شلیک موشک زدند اگر دارای توانمندی موشکی بودیم و از قدرت بازدارندگی برخوردار بودیم به یقین آنها حتی فکر چنین اقدامی را نمی کردند .
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه وبسیج بندرلنگه اضافه کرد: امروز توانمدی ما را دوست و دشمن می داند و در سالگرد حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری، ایران عنوان کرد، ملت ایران هرگز این جنایت را فراموش نخواهد کرد.
 
 
شمس یادآور شد: ناو آمریکایی وینسنس با هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس جمهوری اسلامی ایران، شهادت ۲۹۰ مسافر و کادر پرواز، از جمله پرپر شدن ۶۶ کودک بی گناه  و معصوم  را رقم زد و درکارنامه آمریکای جنایتکار جز ظلم به بشریت را نخواهیم دید و این نشان از حقوق بشر آمریکایی دارد.
 
 
وی بیان داشت: امام بزرگوار آمریکا را شیطان بزرگ معرفی کرد و از شیطان جز شیطنت و خباثت چیز دیگری انتظار نمی رود و خون شهدای مظلوم افول آمریکا را رقم خواهد زد.
 
 
این مسئوول با اشاره به اینکه امروز به قدرت بازدارندگی رسیده ایم، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها بدانند فرزندان امام خمینی(ره) همیشه بیدار و هوشیارند و اجازه شیطنت را به شیطان بزرگ و نوچه هایش نخواهند داد ،امام خامنه ای حفظه الله فرموند جنگ نخواهد شد  مذاکره هم نخواهیم کرد و دشمن بداند دوران بزن ودررو به پایان رسیده است  شاهد افول قدرت پوشالی آمریکا هستیم.
 
 
شمس در پایان یادآور شد: انهدام پهپاد گران قمیت و رادارگریز آمریکایی همه را به حیرت و اداشت که در محاسبات خود مبادا  اشتباه بکنند و مبادا غلطی از آنها سربزند بامشت محکمی که دندانی در دهانشان باقی نخواهد گذاشت مواجه خواهند شد.
 
 
انتهای پیام/ک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان