با حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرکنگ

نخستین کمیسیون تخصصی آموزشی تربیتی بندرکنگ برگزار شد+ تصاویر

  نخستین کمیسیون تخصصی آموزشی تربیتی بندرکنگ به پیشنهاد جمعی از فرهنگیان و با حمایت و هماهنگی شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرکنگ باهدف بررسی، شناسایی نقاط ضعف و قوت، همچنین ارائه راهکار کوتاه مدت و بلند مدت در امر آموزش و تربیت آینده سازان این شهر برگزار شد.       به گزارش کنگ

کد خبر : 22261
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
نخستین کمیسیون تخصصی آموزشی تربیتی بندرکنگ برگزار شد+ تصاویر
 
نخستین کمیسیون تخصصی آموزشی تربیتی بندرکنگ به پیشنهاد جمعی از فرهنگیان و با حمایت و هماهنگی شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرکنگ باهدف بررسی، شناسایی نقاط ضعف و قوت، همچنین ارائه راهکار کوتاه مدت و بلند مدت در امر آموزش و تربیت آینده سازان این شهر برگزار شد.
 
 
 
به گزارش کنگ خبر، به پیشنهاد جمعی از فرهنگیان و با حمایت و هماهنگی شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرکنگ و زیر نظر مرکز خدمات سرمایه گذاری (در راستای سرمایه گذاری برروی نیروی انسانی) کمیسیون تخصصی آموزشی تربیتی بندرکنگ تشکیل و فعال گردید. 
 
 
از جمله اهداف این کمیسیون؛ بررسی و شناسایی نقاط ضعف و قوت و همچنین ارائه راهکار کوتاه مدت و بلند مدت در امر آموزش و تربیت آینده سازان شهر بوده و بعنوان بازوی مشورتی در کنار مسئولین ذیربط فعالیت خواهد نمود.
 
 
در راستای تشکیل این کمیسیون، جلساتی با دعوت از فرهنگیان، پیشکسوتان فرهنگی، روانشناسان، فعالین اجتماعی، ائمه جماعت و مسئولین شهر در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری برگزار و ۹ نفر جهت عضویت در کمیسیون اعلام آمادگی نمودند؛ خانم ها فریده قاسمی، فضه شرفی پور، معصومه محمدی پور و آقایان علی علیزاده، محمد نور فرجام پور، عبدالرحیم مقدمی، حسین الماسی، احمد یوسف نژاد و یعقوب اسحاقی بعنوان هئیت رئیسه انتخاب و در نهایت با رأی گیری که بین این اعضاء صورت گرفت فریده قاسمی بعنوان رئیس کمیسیون علی علیزاده بعنوان نایب رئیس و دکتر عبدالرحیم مقدمی بعنوان بازرس کمیسیون انتخاب گردیدند.
 
 
اعضاء هئیت رئیسه در ادامه به بحث و تبادل نظر در مورد تشکیل کارگروه های مورد نیاز پرداختند و مقرر گردید کارگروه پژوهشی در همین زمینه زیر نظر دکتر عبدالرحیم مقدمی شروع به فعالیت نماید.
 
 
قابل ذکر است محمدنور فرجام پور به نمایندگی از مجمع خیرین مدرسه ساز بندرکنگ در این کمیسیون عضویت دارد و مکان برگزاری جلسات در مرکز خدمات سرمایه گذاری خواهد بود.
 
 
انتهای پیام/ک
 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان