رئیس دادگستری شهرستان بندرلنگه مطرح کرد

رویکرد جدید قوه قضائیه در برخی از مسائل / نیاز شهرستان بندرلنگه به مرکز پزشکی قانونی

رئیس دادگستری شهرستان بندرلنگه گفت: براساس منویات مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضائیه در این دستگاه سعی برآن شده اول رضایت مردم و ارباب رجوع را به همراه داشته باشیم.

کد خبر : 22159
تاریخ انتشار : شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
رویکرد جدید قوه قضائیه در برخی از مسائل / نیاز شهرستان بندرلنگه به مرکز پزشکی قانونی

رئیس دادگستری شهرستان بندرلنگه گفت: براساس منویات مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضائیه در این دستگاه سعی برآن شده اول رضایت مردم و ارباب رجوع را به همراه داشته باشیم.

 

به گزارش کنگ خبر، علی نیازی صبح امروز در اولین روز از هفته قوه قضائیه به همراه جمعی از قضات، کارکنان دادگستری ،  ادارات ثبت اسناد واملاک و همچنین اداره زندان شهرستان بندرلنگه در دیدار با آیت الله رکنی امام جمعه این شهرستان، اظهارداشت: بعد از منصوب شدن آیت الله رئیسی بعنوان رئیس قوه قضائیه، رویکرد جدیدی در این قوه آغاز شده و برخی از مسائل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

 

وی افزود: براساس منویات مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضائیه در این دستگاه سعی برآن شده اول رضایت مردم و ارباب رجوع را به همراه داشته باشیم  چرا که مردم به واسطه تحریم ها و اوضاع نابسامان اقتصادی تحت فشار قرار گرفته اند و کوچکترین برخورد تلخ از طرف کارگزاران نظام، کارمندان و قضات دستگاه قضایی تاثیرات بدی به همراه خواهد داشت.

 

رئیس دادگستری شهرستان بندرلنگه گفت: جلب رضایت مردم در واقع جلب رضایت خداوند است و ما همیشه قدردان مردم هستیم و همچنین قدردان هدایت های امام جمعه شهرستان بعنوان محور وحدت در غرب هرمزگان نیز هستیم.

 

نیازی با اشاره به تلاش همکاران خود دردستگاه قضایی شهرستان بندرلنگه ، یادآور شد: با وجود کمبودها همکاران ما در این مجموعه به خوبی از عهده کار برآمدندو تعامل خوبی نیز با اداره زندان وثبت اسناد واملاک این شهرستان داشته ایم.

 

این مقام قضایی بیان داشت: یکی از مشکلات ما از گذشته در حوزه قضایی این شهرستان، نبود پزشکی قانونی و سالن تشریح  است که در این خصوص برخی مراجعه کنندگان به بندرعباس ارجاع داده میشوند یا اینکه موارد دیگر نیز توسط پزشک معتمد در همین شهرستان بررسی ونظریه داده می‌شود و درخواست تاسیس این مرکز به استان نیز ارجاع داده شده است .

 

در ادامه این دیدار آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان بندرلنگه با اشاره به عملکرد خوب نیازی رئیس دادگستری شهرستان نیز اظهار کرد: ایشان هم علم قضاوت و هم تجربه و سابقه بالایی در این امر دارد ، قضا امر بسیار مهم  و از مناصب بزرگ است  و رویکرد آیت الله رئیسی انتصاب افراد شایسته وقاطع در راس این دستگاه است.

 

وی افزود: ما همیشه خواهان قاضی با تجربه و دارای استقلال هستیم و معنی استقلال این نیست که قاضی خود را از مشورت با کارشناسان منع بدارد وقاضی باید مستقل باشد تا شانش بالا باشد تا کسی طمع نکند.

 

 

 

انتهای پیام/ک

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان