سردبیر کنگ خبر مطرح کرد

نهضت مطالبه‌گری از دریچه رسانه در راستای گام دوم انقلاب

کنگ خبر در جهت لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم مطالبه گری از مسئولان به صورت سلسله وار، اخبار و گزارش هایی با همین موضوع و تحت عنوان کلی” نهضت مطالبه گری از دریچه رسانه” منتشر می کند.

کد خبر : 22155
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
نهضت مطالبه‌گری از دریچه رسانه در راستای گام دوم انقلاب

کنگ خبر در جهت لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم مطالبه گری از مسئولان به صورت سلسله وار، اخبار و گزارش هایی با همین موضوع و تحت عنوان کلی” نهضت مطالبه گری از دریچه رسانه” منتشر می کند.

به گزارش پایگاه خبری کنگ خبر ، رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر نه یک بار و دو بار بلکه چند ده بار بر لزوم مطالبه گری از مسئولان در زمینه انجام مطلوب ماموریت ها و رسالت ها تاکید کرده اند و شاید آخرین بار آن مربوط به دیدار با  اعضای مجلس خبرگان رهبری با ایشان شود که معظم له به طور خاص از این نهاد خواستند که از مسئولان در عرصه های مختلف به ویژه در رابطه با حفظ و تقویت روحیه انقلابی در کشور مطالبه گری داشته باشند.

 

 

با توجه به این که یکی از وظایف کلیدی رسانه ها خاصه در تراز نظام و جامعه اسلامی، همین مساله است، از این رو پایگاه خبری کنگ خبر بر آن است تا در این راستا به ویژه در ابعاد شهرستانی و استانی دست به مطالبه گری از مسئولان بزند ودر این راه قطعا نیاز به همراهی و همکاری مردم این شهرستان با این محموعه خبری است.

 

 

البته ناگفته نماند هر چند که در بطنِ مطالبه گری، نقد و چالش امری طبیعی است اما بی شک ، نقد دلسوزانه و منصفانه ، مراد و منظور ما از این تلاش و تکاپوی رسانه ای است بلکه به این واسطه زمینه و بستری فراهم شود تا گره ای از مشکلات مردم گشوده شده و مسئولان در فرآیند بهتر خدمت رسانی بتوانند در جهت ارتقای سطح رضایتمندی مردم به خصوص مستضفعان و پابرهنگان که قطعاً ولی نعمتان حقیقی انقلاب هستند، با توفیق بیشتری همراه باشند.

 

 

ناگفته پیداست رسانه ای که داعیه انقلابی بودن و دفاع از مردم را دارد، در عین توجه جدی به حفظ مصالح و منافع انقلاب و ملت، با هیچ کس ولو با هر تابلوی سیاسی و اجتماعی عقد اخوت دایمی نبسته و وامدار هیچ جریانی جز رهپویان واقعی انقلاب و رهروان ولایت نیست.

 

 

و همانطور که مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب فرمودند؛ بدانید که اگر بی‌توجّهی به شعار‌های انقلاب و غفلت از جریان انقلابی در برهه‌هایی از تاریخ چهل‌ساله نمیبود -که متأسّفانه بود و خسارت‌بار هم بود- بی‌شک دستاورد‌های انقلاب از این بسی بیشتر و کشور در مسیر رسیدن به آرمان‌های بزرگ بسی جلوتر بود و بسیاری از مشکلات کنونی وجود نمیداشت؛ سعی بر آن داریم در تحقق این گام نقشی داشته باشیم.

 

 

البته در این بین، “کنگ خبر ” با کمال میل و رغبت ، آماده پاسخگویی مسئولان شهرستانی و استان در رابطه با سوالات و مطالبات مطرح شده می باشد.

 

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان