سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
کد خبر : 22131
آیت الله رکنی : حضور در مراسم سالگرد رحلت امام(ره)به منزله قدردانی ازمجاهدت‌های آن پیرفرزانه است/برخی الفبای انقلاب را نمی دانند ولی در فضای مجازی ادعای انقلابیگری می کنند

امام جمعه شهرستان بندرلنگه درسالروز رحلت امام خمینی(ره)، گفت: برخی فقط در فضای مجازی ادعای انقلابیگری می‌کنند ولی در مراسم معمارکبیر انقلاب شرکت نمی‌کنند، انقلابی آنهایی هستند که ادعای انقلابی بودن ندارند و در عمل انقلابی بودن را نشان دادند.

 

 

به گزارش کنگ خبر، آیت الله سید محمد جوادرکنی ظهر امروز درسالروز رحلت امام خمینی(ره) در مسجد جامع این شهرستان،با قدردانی از حضور مردم و مسئولان در مراسم ویژه گرامیداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) وقیام پانزده خرداد که روز گذشته برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه اکثر اوقات هماهنگی و برنامه ریزی درستی برای برگزاری مراسمات وجود ندارد و ما التفات کردیم به فضای مجازی و گاها در این فضا کمی اختلاف پیش می آید که باعث به وجود آمدن ناهماهنگی هایی می‌شود.

 

وی افزود: ما که ادعای انقلابی میکنیم آیا واقعا مهمتر از سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ع) و مهمتر از سالروز به رهبری رسیدن حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) وجود دارد.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: برخی با اینکه الفبای انقلاب را نمی دانند وحتی بویی از انقلاب نبردند در فضای مجازی ادعای انقلابی می کنند وحتی متاسفانه برای مراجع نیز تعیین وتکلیف میکنند.

 

آیت الله رکنی بیان داشت: برخی فقط در فضای مجازی ادعای انقلابیگری می‌کنند ولی در مراسم معمارکبیر انقلاب شرکت نمی کنند، انقلابی آنهایی هستند که ادعای انقلابی بودن ندارند و در عمل نشان دادند انقلابی بودن وپای انقلاب بودن را و با اینکه برای حفظ انقلاب زحمت کشیدند هیچ خواسته ای نداشتند وندارند.

 

اولین امام جمعه در استان هرمزگان با حکم امام خمینی (ره) یادآور شد: ما وظیفه‌مان است در مراسماتی که مربوط به انقلاب ونظام است شرکت کنیم وهیچ منتی هم نمی‌زاریم چرا که یکی از راه های تشکر اززحمات، خدمات و مجاهدتهای حضرت امام خمینی(ره) شخصیتی که از همه چیزش برای حفظ نظام وانقلاب گذشت حضور در مراسم سالگرد رحلت ایشان است.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان