جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
کد خبر : 22063
نماینده مردم غرب هرمزگان خبر داد : راه اندازی نیروگاه ۴۷۰مگابایتی برق در بندرلنگه / برنامه ریزی دقیق برای پیشرفت غرب هرمزگان بدون رفتارهای احساسی و تصنعی

نماینده مردم غرب هرمزگان درمجلس با اشاره به راه اندازی نیروگاه ۴۷۰مگابایتی برق در بندرلنگه، گفت: با همه مشکلات اقتصادی که در کشور با آن روبرو هستیم یک برنامه ریزی دقیق برای پیشرفت غرب هرمزگان بدون رفتارهای احساسی و تصنعی و بدور از هیاهو برای آینده داشته ایم.

به گزارش کنگ خبر، ناصر شریفی ظهر امروز پیش از خطبه های نمازجمعه بندرلنگه در جمع نمازگزاران و در روز قدس، اظهار کرد: باید در رنج وغم همه مسلمانان شریک باشیم  در این روز مبارک برای دنیا پیام وحدت، همبستگی ، همگرایی با ملت مظلوم فلسطین را داریم.

 

وی افزود: آنچیزی که امروز دشمنان از آن وحشت دارند وحدت بین امت مسلمان است و به همین خاطر امام راحل همه را به سمت آرمانهای ملت فلسطین در این روز عزیر سوق داده است وما با گفتارمان با قلم مان وکردارمان یاری گر مردم مظلوم فلسطین باشیم.

 

نماینده مردم غرب هرمزگان درمجلس یادآور شد: شیاطین چشم دیدن اعتلای ما راندارند و این درایتها و تدابیر رهبری است که نقشه آنها را نقش برآب کرده است همانطور که ۱۳آبان قصد داشتند فروش نفت ما را به صفر برسانند وگفته بودند مردم ۴۰سالگی انقلاب را نخواهند دید ما باز هم  این تیرشان هم با تیزبینی وهدایتهای رهبری به سنگ خورد.

 

شریفی با اشاره به عملکرد خود در مدت ۲سال نمایندگی، تاکید کرد: با همه مشکلات اقتصادی که در کشور با آن روبرو هستیم یک برنامه ریزی دقیق برای پیشرفت غرب هرمزگان بدون رفتارهای احساسی و تصنعی و بدور از هیاهو برای آینده داشته ایم.

 

این نماینده جوان مجلس یادآور شد: در حوزه اشتغال که یکی از دغدغه های اصلی ماست با جانمایی  صنایع انرژی بر اشتغال بیش از ۶۲ هزار نه تنها برای شهرستان پارسیان بلکه برای غرب هرمزگان تامین خواهد شد.

 

نماینده مردم بندرلنگه، بستک وپارسیان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برای آمدن صنعت به بندرلنگه قطعا باید زیر ساخت های از جمله برق فراهم شود و بدین منظور نیروگاه ۴۷۰مگابایتی که همزمان آب وبرق نیز تولید میکند را برای غرب هرمزگان در بندرلنگه در نظر گرفتیم که برای راه اندازی این نیروگاه از توان داخلی استفاده خواهد شد و در تیرماه نیز توسط وزارت نیرو وتوانیر در این شهرستان جانمایی خواهد شد.

 

شریفی در پایان با اشاره به پروازهای فرودگاه بندرلنگه، گفت: با رایزنی که با وزیر مربوطه صورت گرفت پروازها شنبه به مقصد تهران نیز دایر سده است وتیرماه نیز دوشنبه وچهارشنبه نیز پرواز به مقصد شیراز وتهران نیز خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان