سه‌شنبه 21 می 2019 - 12:25
کد خبر : 22034
دیواری کوتاه تر از بندرلنگه نیست : اختلاف نظرهای نماینده مردم شرق هرمزگان و فرماندار ویژه میناب، رئیس سابق اداره ورزش این شهرستان را به لنگه کشاند

هفته گذشته در سکوت خبری و بدون حضور فرماندار و هیات ورزشی شهرستان بندرلنگه مراسم تودیع ابراهیم یگانه مهر و معارفه جعفر متقی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرلنگه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش کنگ خبر، هفته گذشته در سکوت خبری و بدون حضور فرماندار و هیات ورزشی شهرستان بندرلنگه مراسم تودیع ابراهیم یگانه مهر و معارفه جعفر متقی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرلنگه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد که جا داشت مراسمی در خور و شان رئیسی که سال ها سکان این اداره را بعهده داشته با حضور هیات ورزشی و مسئولان در این شهرستان برگزار شود.

 

جعفر متقی که از سال ۱۳۹۱ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب بوده پس از هفت سال این سمت را  ترک و به بندرلنگه منقل شد.

 

همچنین به نقل از خبرگزاری موج هرمزگان، گفته می شود که بر سر انتصاب رئیس این اداره اختلاف نظرهایی بین حجت اسلام و المسلمین سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و محمد احمدی فرماندار ویژه میناب وجود داشته  است.

 

و سپس پس از کش و قوس ها ی فراوان جواد نظامی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب معرفی گردید.

 

حال به نظر میرسد دیواری کوتاه از تر بندرلنگه نبوده که پس از اختلاف هایی پیدا و پنهان ، رئیس سابق اداره ورزش میناب را به این شهرستان منتقل کنند و باز مردم این شهرستان چشمشان به انتخاب مدیر بومی خشک شد و چرا مدیران کل نگاهی به بومیان و استعدادهای این شهرستان ندارند؟ و این موضوع صدای اعضای شورای اسلامی بندرلنگه را نیز در آورده است و این انتظار از نماینده مردم غرب هرمزگان، استاندار ، مدیران کل و فرماندار شهرستان بندرلنگه میرود که خواسته های مردم شهرستان را در انتخاب مدیران ادارات در نظر بگیرند.

 

 جواد نظامی ریاست جدید ورزش میناب ۱۲سال رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بشاگرد بوده و همچنین معاونی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب را نیز در کار نامه خود دارد.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان