به بهانه فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

مجاهدت های خاموش گمنامان خوشنام ثمره امنیت پایدار کشور

مجاهدتهای  اطلاعاتی، مجاهدتهایی بی سرو صدا، بی تبلیغات، بی هیاهو و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، مجاهدتهایی خاموش اند که باز هم به استناد وعده معظم له، پاداش های بزرگی دارند.

کد خبر : 21912
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶
مجاهدت های خاموش گمنامان خوشنام ثمره امنیت پایدار کشور

مجاهدتهای  اطلاعاتی، مجاهدتهایی بی سرو صدا، بی تبلیغات، بی هیاهو و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، مجاهدتهایی خاموش اند که باز هم به استناد وعده معظم له، پاداش های بزرگی دارند.

 

به گزارش کنگ خبر، سربازان گمنام امام زمان(عج) جمله‌ای آشنا برای همه هست که هر از گاهی توسط رسانه‌ها به گوش ما می‌رسد. چهار دهه هست که جهادگران عرصه امنیت با چشمانی بیدار و تیزبین، بدون منت و در عین گمنامی به مردم خدمت می‌کنند تا در سایه امنیتی که هست بدون دغدغه به زندگی روزمره بپردازند. اگر امروز من و شما در این کشور با آرامش و امنیت زندگی می‌کنیم نباید فراموش کنیم افرادی هستند که شبانه‌روز خواب را از چشم دشمن گرفته‌اند و امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورده‌اند. آن‌ها هیچوقت به دنبال نام و نشان نبودند چرا که مزد کار خود را از امام زمان(عج) دریافت می‌کنند و چه سعادتی بهتر از این.

 

شاخصه بارز مجاهدان خاموش ، اتصال اعتقادی آنها به ولایت مطلقه فقیه و التزام فکری و عملی آنها به این کانون هدایت الهی است. سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)، مجاهدان خاموش فی سبیل الله اند که اساس پیکار و مجاهدت آنها با دشمنان اسلام، توکل به خداوند، انجام تکالیف شرعی و جلب رضایت الهی است.این گمنامان خوشنام دو مدال ارزشمند بر سینه دارند . مدال سرباز گمنام امام زمان(عج) از امام راحل و مدال مجاهدان خاموش را از رهبر معظم انقلاب هدیه گرفته اند.

 

میدان مجاهدت سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)، در کمین گاهها، مخفی گاهها، پرتگاه ها، بزنگاه ها، وعده گاه ها و غفلت گاه هایی است که در آن دشمنان ما بیدار عمل کرده و منتظر خواب آلودگی نگهبانان نظام اند و در اصل می توان گفت که مجاهدتهای اطلاعاتی، مجاهدتهایی بی سرو صدا، بی تبلیغات، بی هیاهو و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، مجاهدتهایی خاموش اند که باز هم به استناد وعده معظم له، پاداش های بزرگی دارند.

دستگیری ‌جاسوس های متعدد، نفوذ در اپوزیسیون خارج از کشور و سرویس های جاسوسی بیگانگان و مقابله با توطئه چینی دشمنان در فضای مجازی از دیگر اقدامات این نیروهای فداکاراست. علاوه بر آن مبارزه در بخش های اقتصادی، شرکت های هرمی، ‌زمین خواری، فرهنگی و مقابله با مدعیان دروغین که به دنبال سوء استفاده از احساسات دینی و فریب مردم هستند از دیگر فعالیت های شاخص وزارت اطلاعات است. این را باید به گوش جهانیان به ویژه ایادی استکبار رساند که مجاهدتهای اطلاعاتی، مجاهدتهایی بی سرو صدا، بی تبلیغات، بی هیاهو و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، مجاهدتهایی خاموش اند. امام خمینی (ره) در وصف مجاهدت های این نیروهای مخلص چه خوش گفته اند :”سربازان گمنام ما نام و نشان نمی خواهند.

 

آری امنیت همه جانبه‌ایی که امروز در ایران اسلامی بدست آمده و به جزأت می‌توان گفت ما امن‌ترین کشور دنیا به شمار می‌رویم همه مرهون ایثار و از خود گذشتگی‌های فرزندان این مرزوبوم و وزارتخانه‌ای است که زبده‌ترین نیروهای اطلاعاتی و امنیتی دنیا را در اختیار دارد.
مجاهدان خاموشی که با خلاقیت و ابتکارات منحصر به فرد خویش در عرصه امنیت و مسائل اطلاعاتی ناامیدی استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را به ارمغان آورده است.

 

انقلاب اسلامی ایران با تقدیم کردن هزاران شهید و جانباز به خاک این مرز و بوم سبب پیروزی آن شد و هم اکنون این وظیفه خطیر و مهم در حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و امنیت کشور به‌عهده این سربازان خدوم و غیور وزارت اطلاعات بوده و این افراد نقش مهمی در ایجاد فضای روانی امنیتی در کشور ایفا می‌کنند.

 

 

درپایان بار دیگر هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را به محضر حضرت ولی‌عصر، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران اسلامی و تمامی جان برکفان این نهاد مقدس تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

 

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان