جمعه 5 آوریل 2019 - 13:44
کد خبر : 21903
در گفت‎‌وگو با کنگ خبر مطرح شد : رضایتمندی مسافران نوروزی از عملکرد پلیس و شهرداری بندرلنگه

اکثریت قریب به اتفاق مسافران نوروزی از عملکرد پلیس و شهرداری بندرلنگه اعلام رضایت کردند.

 

به گزارش کنگ خبر، در ایام نوروز با توجه به حضور گسترده مسافران نوروزی در سطح شهرستان و به ویژه شهر تاریخی بندرلنگه که محل تردد وسایل نقلیه و مسافران به جزیره کیش نیز می‌باشد برقراری نظم و امنیت، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

اثرات مثبت این خدمت‌رسانی، تا سالیان سال در اذهان مردم و مسافران نوروزی باقی میماند؛ نیروی انتظامی در همه ایام سال بخصوص نوروز تلاش می کند ضمن ارائه خدمات و اقدامات پیشگیرانه، با مردم بعنوان اصلی‌ترین سرمایه اجتماعی، ارتباط برقرار کند.

 

و همچنین شهروندان از زمان خروج از منزل، تردد در مسیر‌های داخل و خارج شهرها، انجام امور شغلی، شخصی و اجتماعی خود به نوعی با مأموران ناجا مواجه هستند و این آمیختگی زندگی روزمره آنان با ناجا در حدی است که عمل، اقدام و کارآمدی ناجا برای آنان کارآمدی نظام را تداعی می‌کند.

 

خدمات نوروزی مدیریت شهری هر سال بهبود پیدا کرده است و امکاناتی که امروز در شهر مشاهده می‌کنیم قطعا در گذشته نبوده و روز به روز شرایط برای گردشگران بهتر می‌شود و باید مردم، دولت و مسوولان به این امکانات هم بسنده نکنند و بیشتر همت کنند و امکانات بیشتری در اختیار مسافران  قرار دهند.

 

دایر نمودن کمپ پارک ها همراه با امکانات بهداشتی و تفریحی از دیگر اقدامات شهرداری در کنار جنگ های شبانه در سواحل و مکان های تاریخی و گردشگری و همچنین دایر نمودن غرفه های غذاهای سنتی وصنایع دستی این بندر تاریخی بود که مورد رضایت مسافران قرار گرفته بود.

 

بر اساس نتایج گفت و گوهای میدانی کنگ خبر با مسافران نوروزی، بالاترین میزان رضایتمندی مسافران از عملکرد نیروی انتظامی بواسطه امنیت مثال زدنی و عملکرد شهرداری بندرلنگه از بابت اسکان و خدمات رفاهی و تفریحی و اجرای برنامه های فرهنگی در کنار سایر نهادها بوده است و این به منزله این است که مردم خدمات ارائه شده را میبینند و همیشه قدردان خدمتگذاران واقعی خود هستند و جا دارد صمیمانه از سرهنگ بارسالاری فرمانده انتظامی شهرستان و مهندس شریفی نژاد شهردار بندرلنگه و پرسنل این نهادها به جهت مدیریت خوب و قابل تحسین در ایام نوروز و جلب رضایت مسافران تقدیر و تشکر نماییم./.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان