یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۲
کد خبر : 21877
استاندار محترم هرمزگان!! : آیا در بندرلنگه قحط الرجال است؟/ باز هم صدای انتصاب غیر لنگه ای در فرمانداری به گوش می رسد
آیا مردم شهرستان بندرلنگه حق ندارند به مانند شهرستان بستک و دیگر شهرستانها  همشهری خود را بر کرسی فرمانداری ببینند؟ چرا استانداران محترم از اول انقلاب تا کنون گزینه بندرلنگه ای برای تصدی این پست معرفی نکرده اند؟ آیا در این شهرستان قحط الرجال است؟
 
 
 
 
 
 
به گزارش کنگ خبر؛ با وجودی که غلامرضا آباد به عنوان یک نیروی غیر بومی بیش از ۹ ماه در شهرستان بندرلنگه در سمت سرپرست فرماندار ی با روحیه جهادی خدماتی ماندگار را به جای گذاشته ؛ ولی دوران مدیریتش کوتاه بود حال نیز به جایگاه بالاتر ارتقاء پیدا کرده و باز هم سر بندرلنگه بی کلاه ماند و با این وجود مردم این شهرستان همچنان منتظر انتصاب فرماندار بندر لنگه ای بودند اما باز خبر از انتصاب فرماندار غیرلنگه ای به گوش می رسد.
 
 
 بر اساس پیگیری های پایگاه خبری کنگ خبر علی نکویی که هم اکنون به عنوان فرماندار شهرستان بندرلنگه منصوب شده اصالتا حاجی آبادی میباشد و پیش از این در فرمانداری  شهرستان حاجی آباد، فرمانداری بندرعباس و همچنین استانداری هرمزگان مشغول خدمت بوده است.
 
 
 
آیا مردم شهرستان بندرلنگه حق ندارند به مانند شهرستان بستک و دیگر شهرستانها همشهری خود را بر کرسی فرمانداری ببینند ؟چرا استانداران محترم از اول انقلاب تا کنون گزینه بندرلنگه ای برای تصدی این پست معرفی نکرده اند آیا در این شهرستان قحط الرجال است؟
 
 
 
مگر بندرلنگه میدان آزمون خطاست که در کمتر از پنج سال ،پنج فرماندار را به خود ببیند و بعد از مدتی نیز همگی ارتقاء پیدا کنند و یا بازنشست شوند.
 
 
با وجودی که در شهرستان بندرلنگه افرادی توانمند برای سمت فرمانداری حضور دارند چرا باید از مدیران شهرستانهای دیگر استفاده نمود؟
 
 
در طول عمر دولت تدبیر وامید متاسفانه تغییر و تحولات در این شهرستان به سمت بومی سازی مدیران حرکت نکرده است و هم اکنون که ۹ ماه از فعالیت آباد به عنوان سرپرست فرماندار بندرلنگه می گذرد باید این شهرستان یکبار دیگر در سایه حضور نیروهای توانمند خود سایه سنگین نیروهای غیر بومی را تحمل کند.
 
 
این در حالی است که هنوز هم وعده های انتخاباتی دکتر روحانی فراموش نشده است که یکی از مهمترین وعده هایش به مردم  بومی سازی پست های مدیریتی شهرستان ها و مرکز استان بود.
 
 
نگاهی ساده به اقدامات دولت به خوبی نشان می دهد که در پست های مدیریتی بومی ها در شهرستان بندرلنگه جایگاه مناسبی نداشته اند، آنگونه که در مهمترین مسئولیت که متوجه فرماندار می باشد نیز از نیروی غیر بومی استفاده شده است.
 
 
 
متاسفانه بی توجهی به نیروهای بومی و فرزندان برومند این شهرستان باعث می شود که استعدادها و توانمندی های جوانان و نخبگان این دیار در فراموشی قرار بگیرند و در انزوا فرو روند.
 
 
 
بدون شک نه تنها نکویی که هر شخص دیگر غیر بومی برای حضور در شهرستان بندرلنگه به علت نداشتن آگاهی و شناخت مناسب ازاین شهرستان باید با مشکلات بسیاری نیز روبرو شود؛ انتخاب فرماندار غیربومی در شرایطی صورت می گیرد که شهرستان بندرلنگه بیش از هر چیز دیگری نیازمند ثبات مدیریتی است و این امر نیز در سایه حضور نیروی بومی می تواند تاثیرگذارتر باشد که اشتیاق و انگیزه خدمت را نیز دوچندان خواهد نمود.
 
 
انتهای پیام/ک
عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان