فارس گزارش می‌دهد

روش خاص فرماندار انقلابی برای تبریک انقلاب

آباد شخصا با حضور در یک حرکت جهادیِ ساخت مدرسه محله حاشیه نشین، اولین روز دهه فجر را همانند یک کارگر ساختمانی گذراند.

کد خبر : 21720
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
روش خاص فرماندار انقلابی برای تبریک انقلاب

آباد شخصا با حضور در یک حرکت جهادیِ ساخت مدرسه محله حاشیه نشین، اولین روز دهه فجر را همانند یک کارگر ساختمانی گذراند.

به گزارش کنگ خبر به نقل از خبرگزاری فارس از بندرلنگه، در حالی که برخی مدیران غافل با مسابقه فخرگرایی و تجمل، خوراک تبلیغاتی رسانه‌های ضدانقلاب را تولید می‌کنند غلامرضا آباد، فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از جوانان محله حیدرآباد در سالروز ورود تاریخی امام راحل و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهت کمک به ساخت مدرسه این محله دست به کار شد.

 

در واقع همه مدیران، با کار جهادی و حضور در جمع مردم باید مدیریت بی‌تشریفات و بی‌منت منظور نظر امام راحل و رهبر انقلاب را زنده کنند.

 

بارها امام امت خود را خادم ملت خواند و مردم را ولی‌نعمتان واقعی انقلاب دانست. سبک مدیریت دهه شصت نباید در غبار گذر زمان به فراموشی سپرده شود.

 

حجاب و حائل بین مردم و مسؤولان، بزرگترین تعارض را با صریح احادیث و روایات اسلامی و منش انقلابی دارد. مدیران باید در محلات کمتر توسعه‌یافته و حاشیه‌نشین و روستاهای دور افتاده حضور پیدا کنند و از نزدیک کمر همت به ارائه خدمت به کوخ نشینانی ببندند که امام‌شان یک مویشان را به تمام دنیای کاخ‌نشینان نمی‌داد.

 

جنگ اقتصادی نیاز به  مردان عمل دارد و مدیران انقلابی که به واقع تربیت‌یافتگان مکتب خمینی کبیر(ره) هستند مردان این میدان هستند.

 

خودباوری و اعتماد به جوانان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی است و مدیران پرتلاش و فروتن در عمل به مردم ثابت می‌کنند هر کجا گفتمان انقلاب اسلامی پیاده شود هیچ بن‌بستی باقی نخواهد ماند.

 

ایران امروز به مدیران جهادی و با انگیزه نیاز دارد. مدیرانی که کم شعار دهند و زیاد عمل نمایند. در چهل سالگی از عمر پر برکت انقلاب به این تجربه رسیده‌ایم که توکل به خدا و اتکاء به توان داخلی تنها راه نجات و سعادت است.

 

مردم هرگاه مدیران و مسؤولان نظام را در کنار خود و در هیات یک خدمتگذار ببینند قطعا دلگرم‌تر و امیدوارتر خواهند شد.

 

فاصله‌های بین مسؤولان و مردم  را باید با برداشتن تشریفات، نرده و محافظ کم کرد. قطعا امروز که ایران انقلابی به رشد و بالندگی خوبی رسیده منویات مقام معظم رهبری و به‌خصوص جوانگرایی در مدیریت می‌بایست راهگشای همه امورات کشور باشد. 

 

انتهای پیام/ک

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان