سه‌شنبه 27 نوامبر 2018 - 00:58
کد خبر : 21523
در سالروز تاسیس بسیج مستضعفین : اجتماع بزرگ بسیجیان در بندرلنگه برگزار شد+ تصاویر

به مناسبت ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره) تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

به گزارش کنگ خبر،صبح امروز به مناسبت ۵ آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین و همزمان با سراسر کشور، اجتماع بزرگ بسیجیان در بندرلنگه با حضور سردار عمویی فرمانده تیپ تکاوران اباعبدالله نیروی دریایی سپاه، دکتر آباد فرماندار ، حجت الاسلام فقیهی امام جمعه موقت، شیخ محمدصدیق بهجت امام جمعه اهل سنت ، مسئولین، خانواده های معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران، فرماندهان حوزه ها و  پایگاه‌های مقاومت و گردان های عاشورا و الزهرا و بیت المقدس در محل سالن خلیج فارس برگزار شد.

 

در ابتدا سرهنگ فاضل باوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه  ضمن خیر مقدم به بسیجیان گفت : امروز بسیج با آمادگی خود ثابت کرد که در تمام عرصه ها از جمله ، ظلم ستیزی ، کار آفرینی ، ایثار ، مبارزه با فساد و افشاگری ، در خارج از مرزها نیز آماده دفاع از انقلاب و اسلام است .

 

وی بیان داشت : امید امروز جهان اسلام به بسیج است که قدرت بسیج به ۳ منبع بزرگ وصل است، اول:قدرت بسیج خدایی است و رنگ قومی و حزبی به خود ندیده است دوم اتصال بسیج به مردم است وسوم بسیج به ولایت وصل است.

 

سپس سردار عمویی نیز در این اجتماع بسیجیان ، اظهار کرد: امروز هرکسی که بخواهداختلاف بین شیعه وسنی ایجادکندشرعا حرام است و خدا ، قرآن ، پیامبر و قبله همه مایکی است پس نیازی به تفرقه نیست .

 

وی در ادامه اضافه کرد: امروز دشمن شماره یک ما آمریکاست ومادرمقابل این استکبارستیزی آمریکا ایستاده ایم گرچه آمریکا ماراتحریم کرده است و جنگ روانی به راه انداخته است و از نظر اقتصادی مارادرتنگنا قرارداده اماملت ایران باصبروتحمل وایثاردرمقابل این زورگویی آمریکاخواهدایستاد.

 

فرمانده تیپ تکاوران اباعبدالله نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: انقلاب اسلامی درسه مرحله براه خود ادامه داد اول سرنگونی طاغوت ودوم مرحله استقرارنظام اسلامی وسوم تشکیل دولت اسلامی بودگرچه در دیگر کشورها مردم انقلاب کردند اما انقلاب آنها به بیراهه رفت وتنها انقلاب اسلامی بودکه استقلال خود راحفظ کردودر مقابل تمام دشمنان خودموضع سختی درپیش گرفت.

 

وی درپایان گفت :بسیج یکی ازارکان مهم انقلاب اسلامیست وتداوم راه سیدالشهداست که با اخلاص وفداکاری واطاعت از رهبرمعظم انقلاب برای دستاوردهای این نظام شب وروز نمی شناسد .

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان