شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
کد خبر : 21453
: کلاهبرداری ۱۰۰ میلیار ریالی شرکتی با عنوان یاس خاورمیانه کیش

شرکتی با عنوان یاس خاورمیانه کیش از اعتماد و بی اطلاعی مردم بیش از ١٠۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرد.

بازپرس علی رحمانیان رئیس شعبه یک دادسرای انقلاب کیش گفت ، با توجه به دستور دادستانی و حساسیت موضوع این جرم سازمان یافته که در اصطلاح بدان جرایم یقه سفیدی یا اطو کشیده با حضور افراد به ظاهر موجه اتفاق می افتد جهت احقاق حق مردم و مضررین از این شرکت کلاهبردار و جلوگیری از ادامه فعالیت چنین شرکتهای با اعمال و کارکردهای خلاف و غیر قانونی نام شرکت مشاوره و سرمایه گذاری یاس خاورمیانه کیش بعنوان کلاهبردار در حوزه بورس فارکس از طریق رسانه ها به اطلاع مردم می رسد .

رحمانیان افزود دو متهم این پرونده کلاهبرداری که عضو هیئت مدیره شرکت مشاوره و سرمایه گذاری یاس کیش با نام های ( ن.ن و ع.ر ) میباشند تا اینجای تحقیقات از ۲۷ نفر شاکی این پرونده بیش از یکصد میلیارد ریال کلاهبرداری کرده اند که با توجه به دستور دادستان این موضوع رسانه ای شده تا کسان دیگر که در این دام گرفتار شده اند بتوانند برای احقاق حق خود اقدام نمایند .

وی در ادامه افزود تنها خواسته ای که از مردم داریم این است فریب اینگونه افراد را به هیچ وجه نخورند و در چنین امور تخصصی که نیاز به داشتن دانش و فن میباشد وارد نشوند .

شاکیان شرکت مشاوره و سرمایه گذاری یاس خاورمیانه کیش در صورت متضرر شدن ازاین شرکت به ظاهر سرمایه گذاری در حوزه بورس فارکس به اداره آگاهی یا بازپرسی شعبه یک کیش مراجعه نمایند. 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان