یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
کد خبر : 21249
روز گذشته صورت گرفت : بازدید نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) از فعالیت‌های ستاد اربعین شهرستان بندرلنگه+ تصاویر

 نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) از فعالیت‌های ستاد اربعین شهرستان بندرلنگه بازدید کرد.

 

به گزارش کنگ خبر، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)، حجت الاسلام برزگر مسوول بسیج طلاب هرمزگان، مجتبی شکری مسؤول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه روز گذشته از موکب های مستقر ، آشپزخانه و  فعالیت‌های ستاد اربعین شهرستان بندرلنگه بازدید کرد.

 

حجت الاسلام رستگار در حاشیه این دیدار  با تقدیر از عوامل ودست اندرکاران ستاد اربعین شهرستان بندرلنگه، اظهار کرد:حرکت امام حسین علیه السلام برای اقامه حق و عدل بود: «انّما خرجت لطلب الاصلاح فی اّمه جّدی اریدان امر بالمعروف وانهی عن المنکر…» در زیارت اربعین که یکی از بهترین زیارات است.

 

وی افزود: اساساً اهمیت اربعین در آن است که در این روز٬ با تدبیر الهی خاندان پیامبر (ص)٬ یاد نهضت حسینی برای همیشه جاودانه و این کار پایه گذاری شد. اگر بازماندگان شهدا و صاحبان اصلی٬ در حوادث گوناگون از قبیل شهادت حسین بن علی (ع) در عاشورا به حفظ یاد و آثار شهادت کمر نبندند٬ نسلهای بعد٬ از دستاورد شهادت استفاده زیادی نخواهند برد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: درست است که خدای متعال٬ شهدا را در همین دنیا هم زنده نگه می دارد و شهید به طور قهری در تاریخ و یاد مردم ماندگار است؛ اما ابزار طبیعی که خدای متعال برای این کار مثل همه کارها قرار داده٬ همین چیزی است که در اختیار و اراده ماست. ما هستیم که با تصمیم درست و بجا٬ میتوانیم یاد شهدا و خاطره و فلسفه شهادت را احیا کنیم و زنده نگه داریم.

 

وی در پایان بیان داشت: درسی که اربعین به ما میدهد٬ این است که باید یاد حقیقت و خاطره شهادت را در مقابل توفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت. شما ببینید از اول انقلاب تا امروز٬ تبلیغات علیه انقلاب و امام و اسلام و این ملت٬ چه قدر پرحجم بوده است. چه تبلیغات و توفانهایی که علیه جنگ به راه افتاد؛ جنگی که دفاع و حراست از اسلام و میهن و حیثیت و شرف مردم بود.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان