دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
کد خبر : 21213
مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای حریره خبر داد : برگزاری دوره آموزش خیاطی و صنایع دستی ویژه اقشار کم در آمد در بندرلنگه

مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای حریره از برگزاری دوره آموزش خیاطی و صنایع دستی طی تفاهمی با تعاونی صنایع دستی بانوان امید بندرلنگه و امور بانوان فرمانداری ویژه اقشار کم در آمد خبر داد.

شریفه بحری امروز در گفت وگو باکنگ خبر، از از برگزاری دوره آموزش خیاطی و صنایع دستی طی تفاهمی با تعاونی صنایع دستی بانوان امید و امور بانوان فرمانداری ویژه اقشار کم در آمد خبر داد.

 

وی افزود: با توجه به وضعیت بد اقتصادی و معیشتی خانواده ها ، طی جلساتی که با تعاونی صنایع دستی بانوان امید بندرلنگه داشته ایم به این نتیجه رسیدیم که دوره های آموزشی خیاطی و ۱۲ رشته صنایع دستی با کمترین هزینه را  با هدف اشتغالزایی و در امدزایی ویژه اقشار کم درآمد جامعه تعریف کنیم .

 

مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای حریره اضافه کرد:  طی تفاهم نامه ای قرار بر این شد تقریبا ۳۰ درصد هزینه ها را از هنرجویان دریافت و ما بقی را شرکت تعاونی بانوان امید از محل کمک های مردمی و کمک شهرداری بندرلنگه پرداخت نماید.

 

بحری یادآور شد: صنایع دستی نقش بسزایی در تولید و ایجاد اشتغال دارد و آموزش های باکیفیت می تواند در ایجاد اشتغال نقش ایفا کند که در این راستا در تمامی بخش های شهرستان نیز میبایست با همکاری دستگاههای متولی آموزش ها پیاده سازی و اجرا شوند.

 

این بانوی هنرمند ضمن تقدیر از همکاری و حمایت فرماندار بندرلنگه، مدیریت آموزش وپرورش بندرلنگه، تعاونی صنایع دستی و گردشگری بانوان امید بندرلنگه، شهردار بندرلنگه و امور بانوان و خانواده فرمانداری  گفت: متقاضیان شرکت در این کلاس ها می توانند تا چهارشنبه ۲۵ مهرماه ساعت ۱۷الی ۲۰ به درب دوم مدرسه صدیقی در کوچه سمت چپ جهت ثبت نام مراجعه نمایند وبرای کسب اطلاعات بیشتر در همین ساعات با شماره ۰۷۶۴۴۲۲۲۳۲۵تماس حاصل فرمایید.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان