شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
کد خبر : 20790
جانشین منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در مراسم رژه 31 شهریور : آمریکا نمی‌تواند برای ما تعیین تکلیف کند/ نیروی دریایی سپاه برای حراست از خلیج فاس شبانه روز نمی‌شناسد/ نیروی دریایی سپاه ازچنان قدرت برخوردار است که آمریکا قدرت رودرویی با ما را نداردد.

جانشین منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه گفت : نیروی دریایی سپاه هر روز همانند یک قهرمان  در آبهای گرم خلیج همیشه فارس برای حراست از این آبها شبانه روز نمی شناسد و اگرآمریکا می توانست و جرات پیدا می کرد وارد جنگ می شد.

 

 

 

به گزارش کنگ خبر، سرهنگ محمدنجفی جانشین منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در جمع نیروهای نظامی وانتظامی و اقشارمختلف مردم در مراسم ۳۱ شهریور، اظهار کرد:امروز دنیا شاهد است که ایران اسلامی درمقابل آمریکای جنایتکار باچنان رشادت وقدرتی ایستاده است که به جان آنها وحشت انداخته است.

 

وی افزود: امروز اقتدار نیروی دریایی سپاه ازچنان قدرت بالایی برخورداراست که آمریکا به خوداجازه نمی دهد که رو درروی ما بایستد.

 

جانشین منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه تصریح کرد : نیروی دریایی سپاه هر روز همانند یک قهرمان  در آبهای گرم خلیج همیشه فارس برای حراست از این آبها شبانه روز نمی شناسد و اگرآمریکا می توانست و جرات پیدا می کرد وارد جنگ می شد.

 

سرهنگ نجفی خاطرنشان کرد: قدرت ایران آنچنان بالاست که آمریکا هرگز به  اجازه رانمی دهدکه درمقابل ایران قرارگیرد .

 

وی درپایان یادآور شد: قدرت نظامی ایران درمنطقه بخودباوری رسیده و کشورآمریکا نمی تواندبرای ما تعیین تکلیف کندبلکه ماهستیم که برای آنها تکلیف تعیین می کنیم .

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان