شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۶
کد خبر : 20678
با پیگیری و دستور فرماندار بندرلنگه محقق شد : تخصیص بودجه عمرانی جهت ۳۸روستای فاقد دهیاری شهرستان بندرلنگه/ احداث راه ارتباطی ۱۱روستای مهران بهسازی و زیرسازی ۹روستای شیبکوه و ۱۱ روستای بخش مرکزی و ۱روستای بخش کیش

بودجه عمرانی برای ۳۸ روستای فاقد دهیاری شهرستان بندرلنگه با دستور و پیگیری فرماندار این شهرستان مصوب شد.

 

 

به گزارش کنگ خبر، کمیته برنامه ریزی شهرستان بندرلنگه به ریاست دکتر غلامرضا آباد فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان بندرلنگه در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد و بودجه عمرانی جهت ۳۸روستای فاقد دهیاری اختصاص یافت.

 

 

فرماندار بندرلنگه در این نشست اظهار کرد: ۵۸میلیارد سهم اعتبارات شهرستان بندرلنگه در سال ۹۷ میباشد که ادارات نسبت به جذب این اعتبار از طریق دستگاههای اجرائی استان اقدام کنند.

 

 

 با دستور فرمانداربندرلنگه راه ارتباطی ۱۱روستای بخش مهران ، بهسازی و زیرسازی ۹روستای بخش شیبکوه و بهسازی و زیر سازی ۱۱روستای بخش مرکزی و۱روستای بخش کیش در کمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب شد.

 

 بازدید های نماینده عالی دولت در این مدت کوتاه از بخش های مرکزی،شیبکوه ، مهران و کیش و پیگیری های مستمر به نتیجه رسید و عملیات اجرایی در این روستاها که فاقد دهیاری و بودجه بودند از مهرماه شروع و در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/ک

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان