شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
کد خبر : 20671
فرماندار بندرلنگه: : مردم از وضعیت بیمارستان بندرلنگه گله‌مندند /سلامت مردم را جدی‌ بگیریم

فرماندارشهرستان بندرلنگه گفت:  مردم از وضعیت بیمارستان بندرلنگه گله مندند و نارضایتی وجود دارد.

 

به گزارش کنگ خبر ، دکتر غلامرضا آباد  فرماندار شهرستان بندرلنگه در مجمع سلامت این شهرستان  با انتقاد از نظارت بر حوزه مواد غذایی و تغذیه،  گفت : من بارها در شهر به مغازه ها رفتم و با مواد غذایی و شیر تاریخ مصرف گذشته مواجه شده ام چون هیج نظارتی در این حوزه وجود ندارد و یا اگر وجود دارد کم است و چشمگیر نیست.

 

آباد در ادامه با گله از وضعیت بیمارستان بندرلنگه گفت : در همچنین گردهمایی باید رئیس بیمارستان حضور داشته باشد که متاسفانه نیست و حتی بارها من برای نظارت به بیمارستان رفته ام و وی حضور نداشته است . همچنین مردم در روزهای ملاقات عمومی از وضعیت بیمارستان بندرلنگه گله مندند و نارضایتی وجود دارد.

 

وی افزود : از معاون دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان که در جمع حضور دارد تقاضا می کنم به این موضوع ورود کنند و اگر نمی توانند بگویند تا بنده شخصا به موضوع ورود کنم زیرا دستگاههای نظارتی، قضایی و مردم بارها به بنده گزارش داده اند که نارضایتی وجود دارد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه در ادامه با اهمیت شمردن مقوله سلامت و تغذیه مردم گفت : این موضوع دغدغه همه مسئولان اعم از امام جمعه و نماینده مجلس نیز می باشد که بنده با ایشان در حل مشکلات هماهنگ هستیم و باید در این حوزه تحولی ایجاد شودزیرا وضعیت موجود نباید ادامه دار باشد.

 

وی در ادامه با اشاره به بالا رفتن فاصله های طبقاتی و کم شدن قدرت خرید مردم گفت : با توجه به شرایط ارز نباید فضا را برای سواستفاده باز بگذاریم و به جد به حوزه سلامت و تغذیه مردم ورود کنیم ، نظارت ها را بیشتر و بحث سلامت مردم را جدی تر بگیریم زیرا در شرایط کنونی که مردم در فشار قرار دارند و به واسطه افزایش قیمت ارز قدرت خرید آنها کاهش یافته نباید طوری بشود که به سمت مواد غذایی بی کیفیت و تاریخ گذشته بروند که اگر چنین بشود برای ما شرم آور است.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان