شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
کد خبر : 20663
دستور عاجل فرماندار بندرلنگه خطاب به اعضای ستاد تنظیم بازار: : کوتاهی اعضای ستاد تنظیم بازار در تامین کالاهای اساسی را نمی‌پذیرم/ قصابی ها اگر تا فردا صبح گوشت عرضه نکنند پلمپ خواهند شد

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: کوتاهی اعضای ستاد تنظیم بازار در تامین کالاهای اساسی شهرستان را نمی‌پذیرم و دامداری ها در صورتی که تا امشب دام را تحویل قصابان ندهند و قصابی هایی هم اگر تا فردا صبح گوشت عرضه نکنند با هماهنگی تعزیرات حکومتی پلمپ خواهند شد.

به گزارش کنگ خبر، دکتر غلامرضا آباد در نشست ستاد تنظیم بازار ضمن تاکید بر نظارت دقیق بر توزیع کالاهای اساسی خواستار بازرسی روزانه ازاصناف شهرستان شد.

 

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده متاسفانه عده ای اقدام به کم فروشی و گاها احتکار به بهانه بالابردن قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم می‌کنند.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: اتاق اصناف و اداره صنعت ،معدن و تجارت ضمن رصد کردن روزانه بازار باید نسبت به تامین مایحتاج مردم اقدام کنند.

 

 

آباد با اشاره به اینکه کوتاهی اعضای ستاد تنظیم بازار در تامین کالاهای اساسی شهرستان را از هیچ کس نمی‌پذیرم، تاکید کرد: تعزیرات با افراد متخلف در برابر قانون برخورد کند.

 

 

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان بندرلنگه با اشاره به وضعیت نابسامان توزیع گوشت در قصابی‌های این بندر، گفت: دامداری ها در صورتی که تا امشب دام را تحویل قصابان ندهند و قصابی هایی هم اگر تا فردا صبح گوشت عرضه نکنند با هماهنگی تعزیرات حکومتی این واحدهای متخلف پلمپ خواهند شد.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه به اشاره به قیمت های مصوب عرضه گوشت قرمز، یادآور شد: در ستاد تنظیم بازار شهرستان هر کیلو گوشت گوساله با استخوان ۴۲ وبدون استخوان ۵۰هزار تومان تصویب شد در ضمن قیمت گوشت قرمز در مرکز استان ۵۶ هزار تومان میباشد.

 

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان