باپیگیری جدی استاندار هرمزگان

احداث بندرصیادی و راه دسترسی و آبنمای بندرچارک با همکاری منطقه آزاد کیش مصوب شد

با پیگیری مجدانه استاندار هرمزگان احداث بندرصیادی، فاز اول راه دسترسی از سه راهی، آبنما و فاز دوم بلواراحداثی تا میدان دلفین بندرچارک طی نشستی با حضور معاون عمرانی منطقه آزاد کیش، معاون استاندار ، فرماندار شهرستان بندرلنگه و مدیر بنادر و فرودگاه‌ها و بخشدار کیش، شهردار بندرچارک مصوب شد.

کد خبر : 20646
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۳
احداث بندرصیادی و راه دسترسی و آبنمای بندرچارک با همکاری منطقه آزاد کیش مصوب شد

با پیگیری مجدانه استاندار هرمزگان احداث بندرصیادی، فاز اول راه دسترسی از سه راهی، آبنما و فاز دوم بلواراحداثی تا میدان دلفین بندرچارک طی نشستی با حضور معاون عمرانی منطقه آزاد کیش، معاون استاندار ، فرماندار شهرستان بندرلنگه و مدیر بنادر و فرودگاه‌ها و بخشدار کیش و شهردار بندرچارک مصوب شد.

به گزارش کنگ خبر، با پیگیری مجدانه دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان عصر امروز طی نشستی در سازمان منطقه آزاد کیش با حضور دکتر خانزادی معاون عمرانی منطقه آزاد کیش، مدرس معاون عمرانی استاندار ، غلامرضا آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه و درخشان مدیر بنادر و فرودگاه‌های کیش خدنگ شهردار بندرچارک و رضایی بخشدار کیش احداث بندرصیادی، فاز اول راه دسترسی از سه راهی، آبنما و تا این بندر ظرف مدت ۲ماه و عملیات اجرائی تا آبانماه به صورت همزمان و فاز دوم بلواراحداثی تا میدان دلفین بندرچارک، مصوب و به امضاء حاضرین رسید.

 

پیش از این نیز روز دوشنبه همین هفته جلسه ای در راستای پیگیری همین موضوع با حضور دکتر آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه و خانزدای معاون عمرانی منطقه آزاد کیش و درخشان مدیر بنادر و فرودگاه‌های کیش در سازمان منطقه آزاد برگزار شده بود.

 

 سازمان منطقه آزاد کیش، استانداری هرمزگان، فرمانداری بندرلنگه و شهرداری بندرچارک بعنوان مجری این طرح های مصوب می‌باشند.

 

شایان ذکر است نشستی به منظور کلید زدن همین پروژه های عمرانی شنبه ۱۳ مرداد ماه امسال بین مسئولان شهرستان بندرلنگه و منطقه آزاد کیش با حضور دکتر غلامرضا آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه، درخشان مدیر بنادر و فرودگاههای منطقه آزاد کیش در فرمانداری بندرلنگه برگزار شده بود.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان