همت جهادگونه آباد برای رسیدگی به مشکلات روستاها

دیدارمردمی فرماندار خستگی ناپذیر بندرلنگه با اهالی ۱۴روستای بخش شیبکوه+تصاویر

فرماندار و جمعی از مسئولان بندرلنگه در اقدامی بی سابقه در کمتر از ۱۲ساعت با حضور در ۱۴روستای بخش شیبکوه این شهرستان به منظور بررسی مسائل ومشکلات با جمعی از اهالی روستاها به صورت چهره به چهره دیدار و گفت وگو کردند.   به گزارش کنگ خبر، صبح امروز دکترغلامرضا آباد فرماندار و جمعی از

کد خبر : 20451
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴
دیدارمردمی فرماندار خستگی ناپذیر بندرلنگه با اهالی ۱۴روستای بخش شیبکوه+تصاویر

فرماندار و جمعی از مسئولان بندرلنگه در اقدامی بی سابقه در کمتر از ۱۲ساعت با حضور در ۱۴روستای بخش شیبکوه این شهرستان به منظور بررسی مسائل ومشکلات با جمعی از اهالی روستاها به صورت چهره به چهره دیدار و گفت وگو کردند.

 

به گزارش کنگ خبر، صبح امروز دکترغلامرضا آباد فرماندار و جمعی از مسئولان بندرلنگه با حضور در ۱۴روستای بخش شیبکوه این شهرستان به منظور بررسی مسائل ومشکلات با جمعی از اهالی روستاها به صورت چهره به چهره دیدار و گفت وگو کردند وبا مشکلات آنها آشنا شدند.

 

در این دیدارها به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن بررسی این مشکلات دستورات لازم را جهت حل مشکلات به مدیران دستگاههای حاضر در جلسه ارجاع نمودند واز آنها توضیحاتی را خواستند.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه در دیدار با جمعی از اهالی روستاها از توابع بخش شیبکوه بندرلنگه که به اتفاق برخی از مسئولین شهرستان صورت گرفت اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف دولت خدمتگزار رسیدگی به وضع مستضعفین و روستائیان محترم است و باطبع آن مسئولین شهرستان نیز تمام سعی و تلاش خویش را در جهت حل مشکلات شما روستائیان عزیز بکار خواهند بست.

 

رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه اظهار کرد: با برگزاری برنامه‌هایی همچون دیدار مردمی با اهالی روستاها، بسیار راحت می‌توانیم مشکلات آن‌ها را احصا کرده و مشکلاتی که بسیاری از آن‌ها نیز قابل‌حل است، پیگیری کنیم.

 

وی افزود: عمده موضوعاتی که امروز مطرح شد در رابطه با بحث اشتغال و مشکلات روستاها بود.

 

آباد در خصوص حل معضل بیکاری در روستاها، گفت: یکی از دغدغه‌های ما حل مشکل بیکاری است و با توجه به این موضوع برنامه های متعددی در خصوص اشتغال برنامه ریزی شده است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان  بندرلنگه تاکید کرد: با برگزاری برنامه‌هایی همچون دیدارهای مردمی با اهالی روستاها، بسیار راحت می‌توانیم مشکلات شهروندان را احصا کرده و مشکلاتی که بسیاری از آن‌ها نیز قابل‌حل است، پیگیری کنیم.

 

گفتنی است، فرماندار شهرستان بندرلنگه از بدو ورود خود به شهرستان بندرلنگه هر هفته سه شنبه ها با حضور در محلات بندرلنگه وبندرکنگ و چهارشنبه‌ها به اتفاق مسؤولان ادارات با حضور در روستاهای این شهرستان به صورت چهره به چهره با مردم با هدف بررسی و حل مشکلات دیدار و گفت وگو نمودند.

روستاهای مورد بازدید به شرح ذیل است

۱٫شکروئیه
۲.بوجبرائیل
۳.نخل جمال
۴.خرابه(نام جدید:آباد)
۵.رمیله
۶.باغویه
۷.ارمکی
۸.بوجراش
۹.نخل خلفان
۱۰.گریشه
۱۱.مرباغ
۱۲.روستاق
۱۳.گزدان
۱۴.بلعسکر

 

انتهای پیام/ک

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان