انتصابی جدید در منطقه آزاد کیش، شوهر خواهرزاده رئیس جمهور، سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش شد.

محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی علی عرب شوهر خواهرزاده حسن روحانی را به سمت سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش منصوب کرد. عرب که عمده سوابق و تجربیات اجرایی و علمی خود را به لطف همین چند ساله حضور در شرکت‌های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش در

کد خبر : 20295
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۳۵
انتصابی جدید در منطقه آزاد کیش، شوهر خواهرزاده رئیس جمهور، سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش شد.

محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی علی عرب شوهر خواهرزاده حسن روحانی را به سمت سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش منصوب کرد.

عرب که عمده سوابق و تجربیات اجرایی و علمی خود را به لطف همین چند ساله حضور در شرکت‌های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش در دوره ریاست جمهوری حسن روحانی کسب کرده است،‌ پیش از این عضویت در هیئت مدیره و معاون عمران و ترافیک شرکت عمران، آب و خدمات کیش را در کارنامه خود دارد.

همین آذر ماه سال گذشته بود که با ورود انصاری لاری در سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا محمدی مدیر برکنار شده شرکت عمران، آب و خدمات، به‌عنوان سرپرست این شرکت منصوب شد و یکی از مدیران مردمی در جزیره کیش بود که به‌نظر می‌رسد قربانی رفتارهای سیاسی در این به‌اصطلاح حیات خلوت دولت شده است و این انتصاب در حالی رخ می‌دهد که چندی پیش پایگاه خبری کیشوند نیوز از احتمال انتصاب این ژن خوب جوان در یکی دیگر از شرکت‌های مهم و تابعه سازمان منطقه آزاد کیش خبر داده بود.

گفته می‌شود صبح امروز مراسم معارفه عرب در سکوت خبری و بدون حضور دکتر محمدی برگزار شد که از علت آن خبری در دست نیست.

شرکت عمران، آب و خدمات کیش یکی از شرکت‌های تابعه و مهم سازمان منطقه آزاد کیش می‌باشد که مطالعه و اجرای طرح‌های زیربنایی عمرانی، توسعه و نگهداری امور شهری، ارایه خدمات آتش‌نشانی، نظافت شهری و معابر عمومی، نظارت فنی بر ساخت و ساز شهری، صدور مجوز پایان کار ساختمان، نظارت بر خدمات تبلیغاتی، تامین آب شرب و آب مصرفی فضای سبز، احداث شبکه و واگذاری انشعابات و توزیع و فروش آب، مدیریت و راهبری سیستم تصفیه فاضلاب از جمله وظایف این شرکت می‌باشد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان