جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
کد خبر : 20124
امام جمعه موقت بندرلنگه : مهریه سنگین برکت را از زندگی جوانان گرفته است

امام جمعه موقت بندرلنگه گفت: اسلام مخالف شادی وخوشحالی نیست و اینکه خوشحالی با موسیقی حرام گناه است و ما باید زندگی حضرت زهرا(س) را الگو خود قرار دهیم، پدرها ومادرها دقت کنند در این وضعیت بد اقتصادی مهریه را بالا نگیرند مهریه سنگین برکت را از زندگی جوانان گرفته است.

 

به گزارش کنگ خبر، حجت الاسلام والمسلمین عبدالمهدی حیدرزاد ظهر امروز در خطبه های این هفته نمازجمعه، با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام جواد(ع)، اظهار کرد: یکی از خصوصیات اخلاقی برجسته امام جواد(ع) صبور بودن ایشان بود وما نیز باید از زندگی این امام همام درس بگیریم و در مقابل همه سختی ها ومشکلات اقتصادی و معیشتی صبر و استقامات کنیم و مردم را به صبر دعوت کنیم.

 

وی  با اشاره به مسئله و پیامدهای نفوذ، افزود: در انقلاب ما خیلی ها در لباس خودی نفوذی بودند که ما حال نیز باید کاملا مراقبت کنیم، کشور در سایه امام زمان قرار دارد و از تمام این گردنه‌ها عبور خواهد کرد و پرچم آن به دست ولی عصر(عج) خواهد رسید.

 

امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه با اشاره به فرارسیدن سالروز ازدواج امام علی (ع) وحضرت زهرا(س)، تصریح کرد: باید زندگی اهل بیت(ع) را الگو قرار دهیم و زوج های جوان یادبگیرند شب ازدواج خود را با حرام آغاز نکنند و معصیت وگناه با آلات موسیقی آنچنانی در شان پیروان اهل بیت (ع)نیست .

 

حیدرزاده تصریح کرد: اسلام مخالف شادی وخوشحالی نیست واینکه خوشحالی با موسیقی حرام گناه است و ما باید زندگی حضرت زهرا(س) را الگو خود قرار دهیم، پدرها ومادرها دقت کنند در این وضعیت بد اقتصادی مهریه را بالا نگیرند مهریه سنگین برکت را از زندگی جوانان گرفته است.

 

مدیرحوزه علمیه آل البیت(ع) بندرلنگه اضافه کرد: مردم بدانند مسئولان به فکر آنها هستند وبرای رفع این مشکلات سه قوه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

 

وی درپایان با بیان اینکه آمریکا با قدرت خود و صهیونیست‌ها با توطئه و آل سعود بدبخت با پول خود می‌خواهند دنیای اسلام را به هم بزنند، تصریح کرد: ما باید هوشیار باشیم و وحدت کلمه داشته باشیم. مسئولان، مردم و بخش خصوصی، باید وظایف خود را انجام دهند. 

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان