چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
کد خبر : 20085
فرماندار شهرستان بندرلنگه: : نباید دست روی دست گذاشت و از مشکلات مردم غافل شد+ تصاویر دیدار مردمی فرماندارشهرستان بندرلنگه با اهالی روستاهای بخش شیبکوه

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه گفت: نباید دست روی دست گذاشت و از مشکلات مردم غافل شد.

 

به گزارش کنگ خبر، دکتر آباد فرماندار و مرادزاده بخشدار شیبکوه و جمعی از مسئولین بندرلنگه برای دیدار با مردم بندرمقام برای رفع مسائل و مشکلات این بندر راهی این دهستان شدند و در جلسه ای که در مسجداین بندر با حضور اهالی برگزارشد.

 

اشکنانی رئیس شورای این روستامسائل و مشکلات این بندرتاریخی از جمله بازگشایی گمرک و روکش آسفالت جاده بندرمقام به پارسیان و دیگرکاستی ها را بیان نمود.

 

در این جلسه آباد فرماندار بندرلنگه گفت: مسائل و مشکلاتی که از سوی رئیس شورای این دهستان بیان شد حق مردم این منطقه است که مامسئولین در رفع مشکلات مردم و کاستی ها کوشا باشیم.

 

دکتر غلامرضا آباد در ادامه گفت: برای بر طرف نمودن آلام های مردم بایدآستین همت بالا بزنیم نه اینکه دست روی دست بگذاریم و ازمسائل و مشکلتت مردم غافل بمانیم.

 

وی افزود: اکنون ۵هزارو۵۰۰هکتاربرای پرورش صیدمیگو و اشتغالزایی برای ده هزارنفر تا یک ماه آینده این پروژه بزرگ کلیدخواهدخورد.

 

فرمانداربندرلنگه درادامه اضافه کرد: ارزش‌های انقلاب خط قرمز ماست و همه باید زیرپرچم ولایت باشیم تا آسیبی به این مملکت ونظام اسلامی نرسد.

در ادامه فرمانداربندرلنگه و هیات همراه از روستاه‌های بندر نخیلو ، روستای میچائیل ، چیرویه ، گرزه بازدید و در دیدارهای مردمی به بررسی مسائل ومشکلات این روستاههاپرداخت و برای رفع کاستی های مردم دستورات لازم به مسئولین مربوطه صادرکرد.

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان