یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۱
کد خبر : 20009
مدیر کل ورزش وجوانان هرمزگان خبر داد : احداث ۵ خانه جوان در استان هرمزگان / آغاز ساخت فاز اول ورزشگاه ۱۰هزار نفری بندرلنگه

مدیرکل ورزش وجوانان استان هرمزگان از احداث ۵خانه جوانان در۵شهربزرگ این استان خبرداد.

به گزارش کنگ خبر، غلامعلی دانشور صبح امروز در سمینار یک‌روزه روسای ادارات ورزشی جوانان هرمزگان در بندرلنگه، اظهار کرد: بزودی ۵خانه جوانان در شهرستان‌های بندرلنگه ، بندرعباس ، میناب ، رودان و قشم که بزرگترین شهرهای استان هرمزگان است احداث خواهد شد.

 

وی افزود: با هزینه ای بالغ بر۱۲ میلیاردتومان ۳۰سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی و طبیعی در استان هرمزگان درهفته دولت به بهره برداری می رسد که با بهره‌برداری از این اماکن ورزشی گام بزرگی جهت توسعه ورزش استان برداشته خواهدشد.

 

مدیر کل ورزش وجوانان هرمزگان اضافه کرد:  برای وام ازدواج به زوجه ۳۰میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می شود که این یک حرکت برای ترغیب ازدواج  است و تاکنون ۱۰ میلیاردتومان برای درخواست کنندگان وام ازدواج پرداخت شده است .

 

دانشور همچنین از پرداخت وام بدون بهره به باشگاههای دارای پروانه از یک میلیارد تا ۳۰میلیارد خبرداد ویک وام هم به تجهیزات باشگاه از ۵۰تا ۲۰۰میلیون تومان تعلق خواهد گرفت.

 

این مسؤول گفت: در هفته تربیت بدنی از ۲۷مهر ماه ۱۰پروژه ورزشی در هرمزگان افتتاح خواهد شد، احداث ورزشگاه ۱۰هزار نفری بندرلنگه را در دستور کار قرار میدهیم و سعی میکنیم فاز اول این پروژه را شروع کنیم.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان