پنج شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
کد خبر : 19972
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس خبر داد : کلنگ زنی احداث دبستان ۶کلاسه دخترانه محله کوش بندرکنگ / تامین اعتبار احداث مدرسه محله کوش

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: مراسم کلنگ زنی مدرسه دخترانه محله کوش بندرکنگ به زودی بعد از تحویل زمین توسط شهرداری این بندر برگزار می شود و بارایزنی و پیگیری که صورت گرفت بودجه احداث این مدرسه از معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کل کشور به نوسازی استان هرمزگان ابلاغ شده است .

ناصر شریفی امروز در گفت‌وگو با کنگ خبر، اظهار کرد: بزودی مردم محله کوش بندرکنگ به آرزوی خود که داشتن دبستان ۶کلاسه دخترانه است می رسند.

 

وی افزود: ساکنین محله کوش بندرکنگ طی طوماری از بنده تقاضای احداث مدرسه دخترانه نموده بودند که طی دیداری که با خانم خدیجه مدنی (نابینا) مالک زمین مورد نظر برای ساخت این مجتمع آموزشی داشتیم  ایشان هم موافقت خود را اعلام کرد.

 

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس تصریح کرد: همچنین مراسم کلنگ زنی به زودی بعد از تحویل زمین توسط شهرداری بندرکنگ برگزار می شود و بارایزنی و پیگیری که صورت گرفت بودجه احداث این مدرسه از معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کل کشور به نوسازی استان هرمزگان ابلاغ شده است .

 

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان