سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۸
کد خبر : 19842
امشب صورت گرفت : بازدید فرمانده سپاه بندرلنگه از موسسه قرآنی و فرهنگی منهج‌الحیات + تصویر

فرمانده بسیج وسپاه شهرستان بندرلنگه از موسسه قرآنی فرهنگی منهج الحیات شهرستان بندرلنگه بازدید و از تلاشهای مدیر این موسسه در جهت پرکردن اوقات فراغت سالم جوانان و نوجوانان با آموزش قرآن کریم قدردانی کرد.

به گزارش کنگ خبر، سرهنگ فاضل باوی امشب با حضور در موسسه قرآنی فرهنگی منهج الحیات از قسمت‌های مختلف این مجموعه بازدید و با شیخ منصور حسونی مدیر و جمعی از مربیان این موسسه دیدار و گفت وگو کرد.

 

سرهنگ باوی در حاشبه این بازدید اظهار کرد: مومنان بر وحدت و منافقان بر اختلاف تاکید دارند آموزه های قرآن کریم همگان را دستور به حفظ وحدت در جامعه می دهد و می فرماید وعتصمو بحبل الله جمیعا ولاتفرقو .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: پیام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای اهل سنت وحدت اخوت برادری و برابری است.

وی یادآور شد: مقام معظم رهبری برای نسل جوان ۳عنصر تحصیل تهذیب ورزش را پیشنهاد کردند، یعنی جوان که با این ویژگی ها تربیت شود درآینده شخص موثر برای اجتماع خواهد بود .

باوی در پایان از مدیر و معلمین موسسه منهج الحیات به پاس غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان وجوانان تقدیر و آروزی موفقیت در امورات نمود.

 

انتهای پیام/ک

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان