شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
کد خبر : 19809
ظهر امروز صورت گرفت : بازید مسئوول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان بندرلنگه از موسسه منهج الحیات+ تصاویر

مسئوول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه بسیج شهرستان بندرلنگه از موسسه منهج الحیات شهرستان بندرلنگه بازدید کرد.

 

به گزارش کنگ خبر، حجت الاسلام و المسلمین علی عمرانی مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج وسپاه شهرستان بندرلنگه ضمن دیدار با شیخ منصور حسونی مدیر این موسسه قرآنی فرهنگی منهج الحیات شهرستان بندرلنگه از قسمتهای مختلف این موسسه واقع در بندرکنگ بازدید کرد.

 

حجت الاسلام عمرانی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: امروزه با توجه به هجمه وسیع دشمنان از طریق فضای مجازی علیه مردم کشور مان و علی‌الخصوص نوجوانان وجوانان این موسسات قرآنی و فرهنگی نقش موثری در پیشگیری از آسیب های اجتماعی خواهند داشت.

 

وی با تقدیر از تلاش مدیر این موسسه قرآنی، افزود: باید با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی و تخصصی موجود در حوزه پرورش استعداد کودکان در زمینه حفظ، قرائت قرآن، شناسایی و جذب استعدادهای برتر قرآنی و تربیت آنان به‌ عنوان نخبه و الگوی قرآنی در سطح شهرستان تلاش شود.

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: تشکل‌های قرآنی باید نیازهای مخاطبان خود به ویژه قشر جوان کشور را برآورده کنند، چراکه گسترش و نشر فرهنگ قرآنی در بین جوانان باعث بیمه شدن انقلاب از آفت‌ها و سنگ اندازی‌های دشمنان ایران اسلامی می‌شود.

 

در ادامه شیخ منصور حسونی بیان داشت: اگر امروزه کار ما خالصانه باشد اموراتمان به خوبی پیش میرود و ما در تمامی این سال‌ها سعی کردیم حافظان قرآنی را در این موسسه تربیت و تحویل جامعه دهیم.

 

وی افزود: بی‌شک گرایش به قرآن و توجه به این کتاب الهی و فراگیری آموزه‌های آن به‌ ویژه تدبر و تحقیق در مورد آن می‌تواند ما را در برابر آسیب‌‌های موجود در جامعه بیمه کند.

 

عضو شورای زکات اهل سنت غرب هرمزگان در ادامه با بیان اینکه فعالیت های قرآنی باید در زندگی مردم مشاهده شود، گفت: فعالیت های قرآنی ضامن سلامت جامعه در همه ابعاد، معنوی، عبادی، فرهنگی واقتصادی است.

 

انتهای پیام/ک

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان