جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
کد خبر : 19724
روز گذشته برگزار شد : دومین یادواره شهدای خلیج فارس و افشای حقوق بشر امریکا + تصاویر

دومین یادواره شهدای خلیج فارس و افشای حقوق بشر امریکا در بندر لنگه برگزار شد.

 

 

به گزارش کنگ خبر،دومین یادواره شهدای خلیج فارس و افشای حقوق بشر امریکا شب گذشته با حضور آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان بندرلنگه، سردار عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، دکتر آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه، سردار میرزایی و جمعی از مسؤولان شهرستان بندرلنگه به همت ستاد برگزاری یادواره شهدای خلیج فارس در سالن الغدیر بندرکنگ برگزار شد.

در ابتدای مراسم آیت الله رکنی امام جمعه بندر لنگه به دشمنی امریکا با ملت ایران اشاره کرد و گفت : دشمنی استکبار جهانی برای ما تازگی ندارد .

 

وی افزود:حمایت امریکا از گرو هک منافقین حمایت و پشتیبانی از رژیم بعثی عراق وبه شهادت رساندن مسافرین هواپیمای جمهوری اسلامی توسط ناو جنگی وینسنز و حمله به طبس و تحریم های ناجونمردانه بر علیه ملت وکشور ما از خصومت های امریکا بوده است .

 

در ادامه دکتر آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه رئیس جمهور آمریکا میگوید ایران پای میز مذاکره خواهد آمد ، اضافه کرد: روسای جمهور قبلی ۴۰سال این آرزو را به گور بردند و برای این رئیس جمهور هم اینچنین خواهد بود.

 

وی افزود: اگر ما یک همدلی در داخل به وجود آوریم هیچ نیازی به خارج نداریم.

 

در ادامه سردار عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه خاطراتی را از حمله موشکی ناو وینزنس به هواپیمایی مسافری ایرباس پرواز ۶۵۵نقل کرد.

 

در پایان این مراسم از ۲۰خانواده شهید تجلیل شد. همچنین برای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا قسمتی از آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس با حضورخانواده محترم شهدا و مسئولین محلی گلباران شد.

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان