جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
کد خبر : 19716
امام جمعه بندرلنگه : دولت و قوه قضائیه با اخلال گران اقتصادی برخورد جدی کنند

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: قوه قضائیه با اخلال گران در اقتصاد و ارز برخورد جدی کنند چرا که برخی در داخل منویات دشمن را پیاده می کنند  و یک عده سودجو و فاسد این وضعیت را به وجود آوردند.

به گزارش کنگ خبر ، آیت الله سید محمد جواد رکنی ظهر امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به هفته عفاف و حجاب، اظهار کرد: فکر نمی کردیم که نیاز بشود که ما در خصوص عفاف و حجاب بحث کنیم چرا که دشمن به دنبال همین مسئله است و قصد دارد بی بندو باری ها را در جامعه ترویج کند.

 

وی افزود : البته حجاب مخصوص زن هاست ولی عفاف  هم برای مرد و هم زن است و این دو لازم و ملزوم همدیگر هستند نمی گوئیم هرکس بی حجاب است بی عفت است بلکه می گوئیم مقدمه عفت حجاب است.

 

امام جمعه شهرستان بندر لنگه تصریح کرد: امروزه باید با نرمی ، ملایمت نه با تندی امر به معروف کنیم در جامعه گاها در اماکن عمومی بدحجابی هایی میبینیم که از بی حجابی بدتر است.

 

آیت الله رکنی خاطرنشان کرد: در تحریم های اقتصادی امریکا چه کارکنیم ؟ آیا دست روی دست بگذاریم و تماشاچی باشیم؟ این همان است که دشمن می خواهد متاسفانه برخی مسولان ناخواسته به این قضیه دامن می زنند، ما باید تهدید دشمن را به فرصت تبدیل کنیم باید جهادی عمل کنیم و در میدان باشیم دولت ، قوه قضائیه با اخلال گران در اقتصاد و ارز برخورد جدی کنند چرا که برخی در داخل منویات دشمن را پیاده می کنند  و یک عده سود جو و فاسد این وضعیت را به وجود آوردند.

 

این استاد حوزه علمیه بیان داشت : کاری را که بچه های قرارگاه خاتم الانبیا در گرمای پنجاه درجه برای رساندن آب به خرمشهر و آبادان انجام دادند در واقع یک حرکت جهادی بود دشمن امروز وارد فاز نظامی نمی شود بلکه دنبال جنگ اقتصادی است.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه در پایان گفت: دشمن امروزه توطئه می کند و فشار می آورد و متاسفانه برخی در فضای مجازی تحت تاثیر القائات دشمن قرار می گیرند و ما باید همانطور که چهل سال توطئه دشمنان را خنثی کردیم عمل کنیم.

 

 انتهای پیام/ص

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان