عضو شورای زکات اهل سنت استان هرمزگان

ایجاد تفرقه بین مسلمانان جهان از ترفندهای نظام سلطه است/ سپاه پاسدارن بازوی پرتوان انقلاب است

عضو هسته مرکزی شورای زکات اهل سنت استان هرمزگان گفت: ایجاد تفرقه بین مسلمانان جهان از ترفندهای نظام سلطه برای جلوگیری از گسترش و نفوذ اسلام در اقصی نقاط جهان است.

کد خبر : 19697
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶
ایجاد تفرقه بین مسلمانان جهان از ترفندهای نظام سلطه است/ سپاه پاسدارن بازوی پرتوان انقلاب است

عضو هسته مرکزی شورای زکات اهل سنت استان هرمزگان گفت: ایجاد تفرقه بین مسلمانان جهان از ترفندهای نظام سلطه برای جلوگیری از گسترش و نفوذ اسلام در اقصی نقاط جهان است.

 

به گزارش کنگ خبر، قاسم آزادی معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه امشب با حضور در موسسه قرآنی منهج الحیات با شیخ منصور حسونی مدیر این موسسه و عضو شورای زکات اهل سنت استان هرمزگان دیدار وگفت وگو کرد واز قسمتهای مختلف این مجموعه بازدید کرد.

 

شیخ منصور حسونی در این دیدار با اشاره به وحدت مثال زدنی تشیع و تسنن شهرستان بندرلنگه، اظهار کرد: اوج  همبستگی و اتحاد بین شیعیان و اهل تسنن در دوران دفاع مقدس در ایران اسلامی و همین شهرستان بندرلنگه مشاهده شد که طی آن همه افراد جامعه فارغ از هر قوم و قبیله ای برای دفاع از خاک میهن در برابر دشمن متجاوز ایستادگی کردند.

 

 

وی ایجاد تفرقه بین مسلمانان جهان را از ترفندهای نظام سلطه برای جلوگیری از گسترش و نفوذ اسلام در اقصی نقاط جهان عنوان کرد و گفت: در این میان جمهوری اسلامی ایران نمایشگر اسلام رحمانی، اسلام حامی وحدت و مودت بین فرق و مذاهب مختلف است که در آن شیعیان در کنار هم وطنان سنی خود بدون کوچکترین مشکلی زندگی می کنند.

 

عضو هسته مرکزی شورای زکات اهل سنت استان هرمزگان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند، اینجانب همچون بسیاری از علمای اسلام و دلسوزان امّت اسلامی بار دیگر اعلام میکنم که هر گفته و عملی که موجب برافروختن آتش اختلاف میان مسلمانان شود و نیز اهانت به مقدّسات هر یک از گروه‌های مسلمان یا تکفیر یکی از مذاهب اسلامی، خدمت به اردوگاه کفر و شرک و خیانت به اسلام و حرام شرعی است، گفت امروزه همه ما باید سخنان گوهر بار رهبر معظم انقلاب را به جان ودل بپذیریم چرا که فرمایشات معظم‌له چراغ هدایت است.

 

این روحانی اهل سنت شهرستان بندرلنگه یادآور شد: در ابتدای پیروزی انقلاب از میان نهادهای انقلابی که تاسیس شد، مجموعه بسیج نور چشم امام راحل بود و امروز هم برکات بسیج و سپاه در عرصه های دفاعی، سازندگی و فرهنگی بر کسی پوشیده نیست.

 

مدیرموسسه منهج الحیات شهرستان بندرلنگه در پایان با تقدیر از اقدامات قابل تحسین جهادگران بسیجی شهرستان بندرلنگه در امداد رسانی به روستاهای اهل سنت کرمانشاه در حادثه زلزله سال گذشته، بیان داشت: این خود نمونه بارزی از ایثار و از خودگذشتگی و به نمایش گذاشتن وحدت بین تشیع وتسنن بود و امروز نیز ما مدیون جانفشانی پاسدران این مجموعه انقلابی در اقصی نقاط این کشور در حفظ وحراست از مرزهای این کشور هستیم وبه راستی سپاه بازوی پرتوان انقلاب ونظام است.

 

انتهای پیام/ک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان