یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۵
کد خبر : 19669
عصر امروز صورت گرفت : بازدید فرماندار شهرستان بندرلنگه از کلاس‌های صنایع دستی+ تصاویر

فرماندار شهرستان بندرلنگه از کلاسهای صنایع دستی  ویژه طرح اوقات فراغت تابستان شهرداری بندرلنگه در اداره میراث فرهنگی وصنایع دستی وگردشگری این شهرستان بازدید کرد.

 

به گزارش کنگ خبر،دکتر غلامرضا آباد فرماندار، شریف شریفی نژاد شهردار بندرلنگه، مصطفی اقتداری رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ، کمانداری مسئوول بسیج هنرمندان شهرستان بندرلنگه، ایوب زارعی شهردار بندرکنگ از کلاسهای آموزش صنایع دستی طرح اوقات فراغت تابستان شهرداری بندرلنگه در اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بازدید کردند.

 

دکتر آباد در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از تلاشهای شریفی نژاد شهردار بندرلنگه در برگزاری این کلاسها، اظهار کرد: کار بسیار خوبی با همکاری شهرداری وشورای اسلامی بندرلنگه و اداره میراث فرهنگی و بسیج هنرمندان در حال انجام است که کمک شایانی به اشتغالزایی  و توانمند سازی بانوان این شهر می‌کند.

 

وی افزود: باید بیش از پیش به صنایع دستی از جمله قالیبافی توجه بیشتری شود چرا که این رشته می‌تواند برای خانواده ها در آمد زا نیز باشد و بازار عرضه این کالا نیز مهیا می‌باشد.

 

گفتنی است، بیش از ۴۰۰نفر از بانوان هنرجوی بندرلنگه در ۱۵رشته در حال فراگیری صنایع دستی در اداره میراث فرهنگی به همت شهرداری بندرلنگه و همکاری ونظارت اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری وبسیج هنرمندان شهرستان بندرلنگه می‌باشند.

 

انتهای پیام/ک

 

 

انتهای پیام/ک

 

 

 

 

 

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان