شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷
کد خبر : 19654
فرماندار شهرستان بندرلنگه: : پایه و اساس زیر بنای کشور آموزش و پرورش است/ قرارگاه سازندگی سپاه با آبرسانی به خرمشهر توطئه دشمنان را خنثی کرد

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: پایه و اساس  ساختار صحیح کشور ما زیر بنایش آموزش وپرورش است و در این شورا بنده بعنوان فرماندار نیستم بلکه بعنوان کارمند آموزش و پرورش هستم.

 

به گزارش کنگ خبر، غلامرضا آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه عصر امروز در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان بندرلنگه، اظهارکرد: پایه و اساس  ساختار صحیح کشور ما زیر بنایش  آموزش وپرورش است و در این شورا بنده بعنوان فرماندار نیستم بلکه بعنوان کارمند آموزش و پرورش هستم.

 

وی افزود: اگر آموزش وپرورش را درست  کنیم فردا از همه ارگانها می توانیم توقع کار خوب داشته باشیم و معلم وظیفه  اصلی اش تعلیم وتربیت است

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما در این تحریم ها اقتدار واقعی خود را نشان میدهد و تحریم ها برای ما نعمت است اگر همه با هم باشیم.

 

آباد با اشاره به وقایع اخیر خرمشهر، گفت: در جریان آب درآبادان و خرمشهر عده ای داشتند تفرقه و مشکلاتی را ایجاد می کردند و ارگان های مختلف را تخریب می کردند و ما اجازه نخواهیم داد ارگانها و ارکان اصلی نظام از قبیل قوه قضائیه ، سپاه، وزارت اطلاعات  ونیروی انتظامی را کسی تخریب کند و باید همگی مراقبت کنیم.

 

وی یادآور شد: در خوزستان قرارگاه سازندگی سپاه که برخی در صدد تخریب این نهاد نیز بودند به مانند اول انقلاب به میدان آمد و در سه شیفت کاری بصورت شبانه روزی آب را به این منطقه رساند و پای مردم ایستاد و در این ۴۰ سال توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.

 

اگر مردم ببینند ما مسؤولان آستین همت بالازدیم برای کارهایشان، تمام قد مردم پشت سر ما هستند.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان