پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
کد خبر : 19561
: پیام تبریک شهردار بندرلنگه به شهرداری‌های بندرلنگه، بندرکنگ، لمزان و چارک به مناسبت ۱۴تیرماه

شهردار بندرلنگه طی پیامی ۱۴تیرماه روز ((شهرداری و دهیاری)) را به شهرداری‌های بندرلنگه، بندرکنگ، لمزان وچارک تبریک گفت.

 

به گزارش کنگ خبر، شریف شریفی نژاد شهردار بندرلنگه طی پیامی ۱۴تیرماه روز ((شهرداری و دهیاری)) را به شهرداری‌های بندرلنگه، بندرکنگ، لمزان وچارک تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

روز ۱۴ تیر ماه را به تمامی دست اندرکاران مدیریت شهری در شهرهای بندرلنگه، بندرکنگ، لمزان و بندرچارک که با خدمت خالصانه،بی منت وشبانه روزی قدمی در جهت رفاه حال مردم و شهروندان بر می دارند تبریک وتهنیت عرض می نمایم.

 

شهرداریها با توجه به وظائفی که مطابق قانون برای سازماندهی امور مختلف شهرها برعهده دارند ، دارای جایگاه وی‍‍ژه ای در سطح مدیریت شهری ، عموم شهروندان ، افکار عمومی ، نخبگان و صاحب نظران و رسانه ها هستند و مجموعه فعالیتها و تشکیلات شهرداریها به دلیل ارتباط با زندگی روزمره تمامی شهروندان به طور منحصر به فردی در سطح جامعه مطرح است و شاید از این حیث دستگاهی نظیر آنها وجود نداشته باشد.

 

خادمین مردم در شهرداری ها شبانه روز در حال فعالیتند تا از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات جدید،شهرها را مناسب زندگی و کار مردم نمایند.

 

۱۴ تیرماه تحت عنوان «روز شهرداری و دهیاری» از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و درج این روز در سالنامه‌ رسمی کشور، شیوه نامه نکوداشت روز شهرداری می باشد.

 

 لذا از خدمات مجموعه مدیریت شهری به ویژه مدیران و کارکنان شهرداریها و سازمانهای وابسته در شهرهای شهرستان بندرلنگه که در جهت ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم هموطنان به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش هایی را برای برقراری عدالت و رشد و پیشرفت شهرها انجام میدهند تقدیر وتشکر می کنم.

 

شریف شریفی نژاد – شهردار بندرلنگه

۱۴ تیرماه ۱۳۹۷

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان