چهارشنبه 4 جولای 2018 - 22:29
کد خبر : 19556
عضو شورای زکات اهل سنت استان هرمزگان: : در وضعیت موجود کشور باید اختلافات سلیقه‌ها را کنار بگذاریم

با توجه به شرایط موجود همگی باید از دولت حمایت کنیم و اختلافات سلیقه‌ها را کنار بگذاریم و همگی طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کنیم و صبر را پیشه کنیم و در تحقق اقتصاد مقاومتی در عمل، تلاش شبانه روزی کنیم.

 

شیخ منصور حسونی امروز در گفت وگو با کنگ خبر اظهار داشت: در وضعیت جدیدی که برای کشور پیش آمده است، باید تلاش کنیم با حفظ وحدت مردم را بیش از پیش به آینده امیدوار کنیم که لازمه این مهم تامین رضایت و مطالبات عامه مردم است.

 

وی افزود: با توجه به شرایط موجود همگی باید از دولت حمایت کنیم و اختلافات سلیقه‌ها را کنار بگذاریم و همگی طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کنیم و صبر را پیشه کنیم و در تحقق اقتصاد مقاومتی در عمل، تلاش شبانه روزی کنیم.

مدیر موسسه قرآنی منهج‌الحیات بندرکنگ تصریح کرد: به فرموده قرآن کریم در آیه شریفه 《 وَلَا تَنَازَعُوا فَتَفْشَلُوا وَتَذْهَبَ رِیحُکُمْ ۖ وَاصْبِرُوا ۚ إِنَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِین 》(۴۶انفال) هرگز راه اختلاف و تنازع نپویید که در اثر تفرقه ترسناک و ضعیف شده و قدرت و عظمت شما نابود خواهد شد، که خدا همیشه با صابران است.

عضو هسته مرکزی شورای زکات اهل سنت استان هرمزگان یادآور شد: برای بهبود وضعیت معیشت مردم از دولت محترم نیز خواستار ترمیم تیم اقتصادی هستیم و دشمنان این مرز بوم بدانند این مردم پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند حتی برای آن خون داده‌اند و هر گونه توطئه، نقشه و تحریم برای این کشور، مردم را متحدتر می‌کند واین خواب شوم آنها تعبیر ناشدنی است.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان