چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
کد خبر : 19541
فرماندار بندرلنگه: : اولویت اول ما اشتغال بومیان شهرستان بندرلنگه است / اداره کار مسئولیت مستقیم اشتغال بومیان را دارد

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: اولویت ما در شهرستان بندرلنگه برای اشتغال جوانان بومی گرایی است و اداره کار مسئولیت مستقیم در خصوص اشتغال بومیان شهرستان دارد.

 

 

به گزارش کنگ خبر، روز گذشته نشست هم اندیشی پتانسیل های شورای گفت‌وگو دولت و بخش خصوصی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان هرمزگان با حضور غلامرضا آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه، دکتر محبی سخنگوی شورای دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان، ملک پور عضو هیئت مدیره اتاق مشترک ایران و قطر، تجار و بازرگانان بندرلنگه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

غلامرضا آباد در این نشست اظهار داشت: در سالهای گذشته پیشرفت شهرستان بندرلنگه بسیار کند بوده به طوری که می توان گفت پیشرفتی نداشته ایم ، اما باید به سمتی حرکت کنیم که بندرلنگه به جایگاه واقعی خود نزدیک شود ، باید بتوانیم ایجاد اشتغال کنیم تا در مسیر توسعه پایدار قرار بگیریم.

 

وی افزود : ما باید مصوبه منطقه ویژه اقتصادی را بگیریم و بسیار اهمیت دارد زیرا باعث ایجاد اشتغال جوانان و رونق اقتصادی شهرستان می گردد .

 

آباد خطاب به رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: اولویت ما در شهرستان برای اشتغال جوانان بومی گرایی است و شما مسئولیت مستقیم در خصوص اشتغال بومیان شهرستان دارید.

 

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: مردم بندرلنگه نه تنها کم توقع بلکه در بیشتر موارد بی توقعند، وقتی ما مردم را نسبت به نظام دلسرد می کنیم یعنی اینکه در حق این نظام مقدس خیانت کرده ایم.

 

غلامرضا آباد در پایان عنوان نمود : به هیچ عنوان به دنبال تعریف و تمجید از خود نیستم ، تا زمانی که به عنوان خادم در خدمت مردم هستم با تمام توانم برای پیشرفت شهرستان تلاش می نمایم ، هر بازرگان و تاجری مشکل دارد اتاق بنده به روی او باز است و مشکلاتشان به جد پیگیری خواهم کرد.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان