سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
کد خبر : 19522
روز گذشته : معاونین هماهنگی امور اقتصادی و عمرانی استانداری هرمزگان از سه طرح عمرانی و تولیدی بازدید کردند

معاونین هماهنگی امور اقتصادی و عمرانی استانداری هرمزگان در سفر به شهرستان بندرلنگه از سه طرح تولیدی و عمرانی در این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش کنگ خبر، دکتر ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی و مهندس رضا مدرس معاون عمرانی استانداری هرمزگان با همراهی دکتر آباد فرماندار شهرستان بندرلنگه در جریان سفر یک روزه به  این شهرستان با همراهی مدیران ستادی استانداری و دستگاه ها اجرایی از سه طرح عمرانی و تولیدی شامل طرح توسعه اسکله شهرستان بندرلنگه ، بخش های مختلف کارخانه تولید چوب شهرستان بندرلنگه و سایت آب شیرین کن دهستان دژگان بخش مهران این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

 

معاونین استاندار هرمزگان در جریان بازدید از اسکله شهرستان بندرلنگه در جریان بخش های مختلف طرح توسعه اسکله این شهرستان قرار گرفتند و دستورات لازم برای مرتفع نمودن موانعی که در مسیر توسعه اسکله این شهرستان وجود داشت صادر کردند.

 

همچنین معاونین اقتصادی و عمرانی استاندار هرمزگان با حضور در بخش مهران این شهرستان از بخش های مختلف سایت آب شیرین کن دهستان دژگان این بخش بازدید و در جریان اقدامات شرکت آب و فاضلاب روستایی استان برای رفع مشکلات آب شرب روستاهای شهرستان بندرلنگه از طریق احداث آب شیرین کن قرار گرفتند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در این سفر همچنین با حضور در محل کارخانه تولید چوب این شهرستان از بخش های مختلف این کارخانه بازدید و در جریان مسائل و مشلات این واحد مهم تولیدی شهرستان قرار گرفت.

 

معاون استاندار هرمزگان پس از بازدید از بخش های مختلف این واحد تولیدی دستور تعیین تکلیف پرونده این واحد تولیدی را در کارگروه رفع موانع تولید استان و ارسال پرونده از بانک سینا به بانک کشاورزی جهت تسریع در دریافت تسهیلات برای تامین سرمایه در گردش کارخانه صادر و سازمان صنعت، معدن و تجارت و فرمانداری را موظف به پیگیری موضوع تا حصول نتیجه مورد نظر نمود.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان