یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۱
کد خبر : 19438
شهردار بندرلنگه خبر داد : استقبال بی‌نظیر شهروندان از کلاس‌های آموزش صنایع‌دستی شهرداری بندرلنگه

شهردار بندرلنگه از استقبال بی نظیر و پر شور شهروندان از کلاس‌های آموزش صنایع‌دستی شهرداری بندرلنگه ویژه طرح اوقات فراغت تابستان خبر داد.

 

 

شریف شریفی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با کنگ‌خبر از استقبال بی‌نظیر و پرشور شهروندان از کلاس‌های آموزش صنایع‌دستی شهرداری بندرلنگه ویژه طرح اوقات فراغت تابستان خبر داد.

 

وی افزود: تا کنون ۳۰۰نفر از بانوان از محلات مختلف شهر بندرلنگه  در ۱۴ رشته صنایع دستی ثبت نام نموده‌اند، و این ثبت نام ها تا ۵تیرماه در محل اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی وگردشگری شهرستان بندرلنگه ادامه دارد.

 

شهردار بندرلنگه تصریح کرد: تا کنون چهارمین دوره آموزشی صنایع دستی توسط شهرداری با همکاری اداره میراث فرهنگی، انجمن صنایع بسیج هنرمندان وبسیج سازندگی شهرستان بندرلنگه برگزار می‌شود که قریب به هزار نفر از بانوان در این کلاس‌ها شرکت نموده‌اند.

 

شریفی با بیان اهداف برگزاری این کلاس‌ها، بیان داشت: توانمند سازی بانوان ، خود اشتغالی، ترویج و ایجاد مشاغل خانگی، حمایت از کالای ایرانی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از اهداف برگزاری این کلاس‌های آموزش صنایع دستی است.

 

شهردار مردمی شهر تاریخی بندرلنگه یادآور شد: این دوره آموزشی نیز برای عموم رایگان می‌باشد و نکته قابل توجه اینجاست که در این دوره نیز با همکاری اداره جهاد کشاورزی و بسیج سازندگی کلاس پرورش قارچ خوراکی نیز برگزار خواهد شد.

 

وی در پایان یادآور شد: مراسم افتتاحیه این دوره ۹تیرماه ساعت ۵بعداز ظهر در فرهنگسرای گوهر با حضور صنعتگران صنایع دستی برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ک

عکاس : گزارش : منبع خبر : مرجع خبر :

نظرات :

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان